25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۸ ۱۴:۲۷:۰۹
کد مطلب:  LbLStBBa
معاون پژوهش، برنامه ریزی و منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران:
فرآیند انتخاب معلمان نمونه سال تحصیلی 95-94 در شهرستانهای استان تهران به شیوه الکترونیکی اجرا می‌شود

معاون پژوهش ، برنامه ریزی و منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران از اجرای فرایند انتخاب معلمان نمونه سال تحصیلی 95-94 به شیوه الکترونیکی خبر داد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، حسین سنجری ، معاون پژوهش،  برنامه ریزی و منابع  انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، گفت: اجرای الکترونیکی فرایند انتخاب معلمان نمونه زمینه‌ی لازم جهت بهبود فرایند انتخاب را فراهم می‌آورد.

وی ادامه داد: حدوداً 6 هزار نفر نفر از همکاران اطلاعات خود را در سامانه تکریم به منظور شرکت در فرایند انتخاب معلمان نمونه  ثبت نموده اند.

معاون پژوهش،  برنامه ریزی و منابع  انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، گفت: با الکترونیکی شدن فرایند انتخاب معلمان نمونه حدوداً  از مصرف 600 هزار برگ کاغذ صرفه جویی می شود و این اقدام می تواند گام مهمی در راستای سیاست اقتصاد مقاومتی باشد.

وی تسریع شدن، تسهیل شدن و بهبود فرایند انتخاب معلمان نمونه را  از مهم ترین اهداف اجرای الکترونیکی  بر شمرده و ادامه داد: تکریم همکاران در فرایند انتخاب نیز می بایست جلوه گر و نمایان باشد.

سنجری همچنین ادامه داد: فرایند تکریم از مقام معلم با رویکرد تمرکز زدایی در طول سال و مناسبت های گوناگون ادامه می یابد .

شایان ذکر است اعتلای فرهنگ عمومی در تکریم مقام و منزلت معلم در جامعه نیازمند مشارکت اثر بخش و مسئولانه ی دستگاه های دولتی و نهادهای مردمی ، محلی و منطقه ای و استانی  می باشد .

به اشتراک بگذارید :