25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ ۱۰:۱۲:۱۹
کد مطلب:  969603
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
کسب مقام اول کشوری توسط هنرآموزان و هنرجوی شهرستان های استان تهران

یک هنرجو و دو هنرآموز شهرستان های استان تهران در مرحله کشوری مسابقات ساخت پروژه رشته الکترونیک/الکتروتکنیک فنی و حرفه ای موفق به کسب مقام اول کشور شدند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران محمد صیدلومدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در تشریح این خبر گفت: در مرحله پایانی اولین دوره مسابقات ساخت پروژه الکترونیک/الکتروتکنیک هنرستانهای فنی و حرفه ای که به میزبانی استان مازندران برگزار شد، هنرآموزان مهدی حبیبی و حمید مهرورز از منطقه رودهن و هنرجو ،مجتبی جعفری از منطقه پاکدشت موفق به کسب رتبه اول کشوری شدند.

وی افزود:مرحله کشوری این مسابقات با حضور 81 نفر از برگزیدگان استانها  در رشته های الکترونیک،الکتروتکنیک ،ماشین ابزار ، صنایع شیمیایی ، برپایی نمایشگاه و بازدید داوران و رای دهندگان به انجام رسید.

صیدلو تصریح کرد: با توجه به  وجود رشته های الکترونیک و الکتروتکنیک در اغلب استانها و شمار زیاد شرکت کنندگان در مراحل هنرستانی ، استانی و کشوری ، کسب این رتبه ها نشانگر تلاش صمیمانه مدیران ، هنرآموزان و عوامل اجرایی مناطق است که به همگی آنها تبریک گفته و توفیقات روز افزون شان را در تمامی مراحل زندگی از خداوند منان خواستارم.

به اشتراک بگذارید :