26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ ۲۰:۰۵:۱۹
کد مطلب:  968824
معاون سیاسی اجتماعی استاندارتهران در پردیس :
شورای آموزش و پرورش به عنوان یک پارلمان فرهنگی باید در مسائل آموزش و پرورش تصمیم‌گیری کند

هشتمین نشست شورای آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با حضور معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران در فرمانداری پردیس برگزار شد.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران شکرالله حسن بیگی معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران با اشاره به هفته وحدت گفت: در هفته وحدت باید تمرین کنیم تا به دنبال  وحدت عملی باشیم چرا که امروز بیش از هر چیزی به همدلی و همسویی نیازمندیم.

 وی با تاکید بر اینکه شورای آموزش و پرورش به عنوان یک پارلمان فرهنگی باید در زمینه مسائل آموزش و پرورش تصمیم‌های جدی بگیرد، اظهار داشت :در شورای آموزش و پرورش علاوه بر مسائل سخت‌افزاری، مسائل تربیتی و فرهنگی نیز باید مورد توجه جدی قرار گیرد .

حسن بیگی با اشاره به اینکه آموزش و پرورش امروز مورد اعتماد و اطمینان خانواده‌ها و اولیای دانش‌آموزان است تصریح کرد: باید شرایطی توام با آرامش و انگیزه را جهت حضور معلمان در مدارس فراهم کنیم تا بتوانند کار عملی و تربیتی خود را به نحو مطلوب ارائه نمایند .

این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه امروزه در کشورهای توسعه یافته کودکان قبل از ورود به مدرسه مورد توجه ویژه قرار می‌گیرند ،تصریح کرد: امیدواریم با همت مسئولین و تلاش‌های جدی در حوزه آموزش و پرورش بتوانیم ابزار لازم در جهت توسعه یافتگی جامعه را فراهم نماییم.

به اشتراک بگذارید :