24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ ۲۰:۰۳:۱۴
کد مطلب:  968815
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران:
بهینه سازی فضاهای آموزشی باید در دستور کار قرار گیرد

 هشتمین نشست مشترک شورای آموزش و پرورش استان تهران و شهر با حضور معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران در فرمانداری پردیس برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ،محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با اشاره به اینکه امیدواریم خروجی این نشست منجر به بهبود حال آموزش و پرورش در استان و شهرستان پردیس گردد، اظهار داشت: با توجه به ایجاد شهرهای جدید در شهرستان های استان تهران و تراکم بالای دانش آموزی در این مناطق ،ضرورت توجه ویژه به این حوزه ها امری بسیار ضروری است چرا که اگر از آن غفلت کنیم در آینده با مشکلات جدی روبرو خواهیم شد.

 وی با تاکید بر اینکه باید در این نشست ها تصمیماتی گرفته شود که منجر به فراهم نمودن زیرساخت‌های مناسب در این مناطق شود تصریح کرد: پردیس با ۱۰۸مدرسه در ۶۸فضای فیزیکی و ۴۰مدرسه دو نوبته ۳۶هزار و چهار صد دانش‌آموز را در خود جای داده است .

صیدلو، رشد ۸درصدی دانش‌آموزان را با توجه به تحویل مسکن مهر در این شهرستان یادآور شد و افزود: بهینه سازی فضاهای آموزشی در دستور کار آموزش و پرورش باید قرار گیرد. این مقام مسئول، با توجه به مبحث پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی خاطرنشان کرد: افزایش سرانه ورزشی در شهرستان پردیس باید در دستور کار جدی مسئولان قرار گیرد تا بتوانیم در این زمینه پاسخگوی نیازهای جوانان و دانش آموزان عزیز باشیم.

به اشتراک بگذارید :