14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۸ ۱۳:۳۱:۲۴
کد مطلب:  c21PNUCX
مدیریت آموزش و پرورش شهرستان تاکستان
دومین جلسه خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار برگزار شد

دومین جلسه مجمع خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار شهرستان تاکستان با حضور جوانبخت مدیرکل نوسازی، مدیر آموزش و پرورش شهرستان تاکستان و جمعی از خیرین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرستان تاکستان دومین جلسه مجمع خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار شهرستان تاکستان با حضور جوانبخت مدیرکل و معاونین  نوسازی مدارس استان، مدیر آموزش و پرورش شهرستان تاکستان، معاون برنامه ریزی و پشتیبانی، کارشناسان این مدیریت، اعضای مجمع  و حضور ارزشمند خیرین بزرگوار حاج عیسی رحمانی و حاج محمد طاهرخانی در دفتر مجمع خیرین برگزار گردید.

در این جلسه سیدابوالفضل فاضلی مدیر آموزش و پرورش ضمن خیر مقدمگویی از خیرین و مدعوین خیر درمورد اهمیت مشارکت خیرین در مدرسه سازی و مدرسه یاری به نکاتی اشاره نمود.

  در ادامه عبدالصمد رحمانی رییس مجمع در رابطه با برگزاری دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز ومدرسه یار شهرستان تاکستان و اقدامات انجام شده و توسط اعضا و پروژه های در دست اقدام مطالبی رابیان نمود و سپس درخصوص خیرین یادشده وحضوراین عزیزان جهت اقدام خیر خواهانه مشارکت در ساخت آموزشگاه 12 کلاسه در خیابان توحید روبروی بنیاد شهید(محل فعلی فروشگاه فرهنگیان) توضیحاتی بیان کرد.

مهندس جوانبخت مدیرکل نوسازی مدارس نیز طی سخنانی در خصوص خیرین و اقدام ارزشمند آنان بیاناتی مبسوطی بیان کرد.

در پایان جلسه توافق نامه بین خیرین شهرستان و اداره کل نوسازی و مجمع خیرین مدرسه ساز تاکستان منعقد گردید و مقرر شد پس از آماده سازی زمین معرفی شده نسبت به کلنگ زنی و شروع عملیات ساختمانی مدارس مورد نیاز تاکستان اقدام گردد.

به اشتراک بگذارید :