14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۸ ۱۳:۲۹:۴۷
کد مطلب:  Tp0rnMTR
مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک قزوین
توجه به مسائل آموزشی و تربیتی اساس کار خانواده ها می باشد

جلسه هم اندیشی تشکیل پایگاه کنکور دبیرستان شایستگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه یک قزوین این جلسه با حضور غلامی مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ، قاسمی معاون آموزش متوسطه ، کارشناسان این اداره و اولیای دانش آموزان مقطع سوم متوسطه نظری در راستاي تحقق اهداف برنامه هاي حوزه معاونت آموزش و ارتقاي رتبه ناحيه در كنكور سراسري سال 96ـ 95 در سالن اجتماعات دبیرستان شایستگان برگزار شد.

غلامی مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ضمن پاسخ به سوالات اولیای دانش آموزان ، گفتند: دنیای امروزی دنیای پیشرفت و فناوری می باشد و برای اینکه دانش آموزان ما در این عرصه موفق شوند باید فضای مطلوب برای تحقق این مهم را آماده کنیم که اولیا در کنار آموزش و پرورش سهیم هستند.

ایشان افزودند : کلاسهای کنکور آزاد برگرفته از همین کلاسهای مدارس می باشد لذا باید بامشارکت دانش آموزان پایگاههای کنکور مدارس را تقویت کنیم.

قاسمی معاون آموزش متوسطه ناحیه یک نیز هدف از تشکیل پایگاههای کنکور مدارس را کیفیت بالای خدمات ارائه شده و قیمت پایین آن نسبت به آموزشگاههای آزاد عنوان نمودند و گفتند : از ویژگیهای دیگر پایگاههای کنکور مدارس ارزیابی دقیق و مستمر ، ارائه خدمات آموزشی باکیفیت همراه با زمان آموزش ، مشاوره های تحصیلی ، برنامه ریزی مناسب درسی و تحلیل عملکرد داوطلب در آزمونهای استاندارد و مطابق با کنکور اعلام نمودند.

به اشتراک بگذارید :