14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۸ ۱۳:۲۲:۲۴
کد مطلب:  S7DuXuqt
اداره آموزش و پرورش منطقه ضیاء آباد
گردهمایی مدیران مدارس منطقه ضیاء آباد برگزار شد

اولین گردهمایی مدیران مدارس منطقه ضیاءآباد با حضور سرپرست آموزش و پرورش منطقه در سالن کانون ابافاضل در سال 1395 برگزار گردد.

به گزارش روابط عمومی ضیاء آباد ، رحمانی سرپرست آموزش و پرورش منطقه در این جلسه ضمن خیرمقدم گویی و تبریک سال جدید خدمت همکاران از ایشان خواست در سال جدید همچون سال گذشته با جدیت تمام به انجام امور محوله و برنامه های مدارس همت گمارند و از همین امروز به پروژه مهر 1395 فکر کنند .
در ادامه سعیدی معاون پشتیبانی ،غلامحسینی کارشناس تعاون به توضیح مسائل مربوط به حوزه خویش پرداختند.مواردی همچون بیمه حوادث،بیمه آتیه سازان ،مکمل عمر ،وام های ضروری از جمله این موارد بودند.
قدیمی کارشناس برنامه ریزی نیز به بیان دقیق چگونگی روند انتخاب معلم نمونه طبق بخشنامه جدید برای مدیران پرداخت تا در مدارس خود با مشکلی از این بابت روبرو نباشند. 
در پایان جلسه گروه پرورشی اعم از محمدحسنی معاون پرورشی ،حیدری کارشناس اقامه نماز ،آرد کارشناس فرهنگی و هنری و ایمان قلی کارشناس تربیت بدنی هرکدام به ذکر مطالبی در حوزه اجرایی مربوط به خویش پرداختند.
آفرینش کارشناس متوسطه اول نیز به ذکر مطالبی از برنامه های جاری حوزه آموزش در سه ماهه اول سال پرداخت و فیلمی نیز در خصوص برنامه های اجرای شده در آموزشگاه امام صادق (ع) روستای نهب که مورد تحسین معاون آموزش ابتدایی اداره کل در بازدید ایشان از این دبستان قرار گرفت در جلسه پخش شد که کامران رحمانی مدیر آموزشگاه به توضیح در مورد فیلم پرداخت. 

به اشتراک بگذارید :