23 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۸ ۱۳:۱۷:۳۷
کد مطلب:  Ks3Cyo3q
مدیریت آموزش و پرورش شهرستان آبیک
احداث 2 فضای آموزشی در آبیک از ضروریات می باشد

مدیر آموزش و پرورش شهرستان آبیک احداث دو باب فضای آموزشی در شهرک‌های فردوس و بعثت این شهرستان را ضروری بیان کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرستان آبیک، مهرداد یحیایی صبح امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان آبیک که در سالن اجتماعات این اداره برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به تراکم جمعیت دانش‌آموزی در شهرک‌های فردوس و بعثت شهر آبیک، نیاز مبرم به احداث دو فضای آموزشی جدید در این شهرک‌ها وجود دارد.

وی افزود: اقدام لازم برای احداث یک باب فضای آموزشی در شهرک بعثت شهر آبیک برای سال آینده در حال پیگیری است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان آبیک ادامه داد: ثبت مجمع خیران مدرسه‌ساز این شهرستان در مرحله پیگیری قرار دارد که با تحقق این مهم با عضوگیری از افراد ذی‌نفوذ و معتمد با تأمین فضای آموزشی خدمات بهتری به مردم شهرستان آبیک ارائه دهیم.

یحیایی خاطرنشان کرد: مسئولان اداره‌کل نوسازی و تجهیز استان قزوین اذعان کرده‌اند «با اختصاص 2 میلیارد ریال اعتبار در کمیته برنامه‌ریزی امسال در شهرستان آبیک مابقی اعتبار برای تکمیل پروژه کانون فرهنگی شهرک قدس آبیک تأمین و تا مهر ماه سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد.»

این مسئول با اشاره به برگزاری جشنواره خیران مدرسه‌ساز شهرستان آبیک در 22 اردیبشهت ماه جاری اذعان کرد: تمهیدات و مقدمات لازم برای برگزاری این جشنواره اندیشیده شده ولی باید از تمام ظرفیت و امکانات این شهرستان باید برای برگزاری هرچه بهتر جشنواره استفاده کرد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان آبیک مطرح کرد: از مسئولان این شهرستان درخواست می‌شود در راستای جلب خیران شهرستان آبیک و شهرستان‌های دیگر، استفاده از ظرفیت شهرک‌های صنعتی کاسپین و کارخانجات برای جشنواره خیران مدرسه‌ساز گام‌های مؤثری بردارند.

یحیایی مطرح کرد: با مشارکت خیران در برگزاری جشنواره خیران مدرسه‌ساز علاوه بر احداث فضاهای آموزشی جدید می‌توان پروژه‌های نیمه‌تمام آموزش و پرورش این شهرستان را نیز تکمیل کرد.

وی با تأکید بر بزرگداشت مقام هفته معلم با استفاده از ظرفیت‌های شهرستان آبیک خاطرنشان کرد: برای برگزاری هفته مقام معلم علاوه بر نیاز مالی، تدبیر مناسب نیاز است تا مراسم بزرگداشت هفته معلم در این شهرستان به نحو مطلوب برگزار شود.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان آبیک بیان کرد: معلم نخست، خدا است و پیامبر اکرم (ص) نیز معلم برانگیخته شده که می‌طلبد مراسم بزرگداشت هفته معلم در شأن معلمان شهرستان آبیک برگزار شود.

یحیایی عنوان کرد: از مسئولان ادارات شهرستان آبیک درخواست می‌شود نسبت به نصب بنر هفته معلم در سر درب ادارات اقدام کرده و به سراغ مدیران و معلمان نزدیک مدارس ادارات رفته و هفته معلم را تبریک بگویند.

به اشتراک بگذارید :