11 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ ۰۸:۵۸:۳۸
کد مطلب:  964776
محمد زاده معاون وزیر و رییس سازمان نهضت سواد آموزی
هفته وحدت فرصتی برای تقویت همدلی، برادری و ارزش ها است و این وحدت و همبستگی به برکت وجود امام راحل (ره) و پیروی از ایشان بود.

بیست و یکمین جلسه شورای معاونین ، مدیران و مشاوران سازمان با حضور محمد زاده معاون وزیر و رییس سازمان نهضت سواد آموزی برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی بیست و یکمین  جلسه شورای معاونین ، مدیران و مشاوران سازمان به منظور بررسی کم وکیف گرد همایی معاونین و روسای ادارات سوادآموزی استانهاو همچنین ارایه گزارش ارزشیابی طرح سوادآموزی اتباع و اظهار نظر اعضای شورا برگزار گردید .

محمد زاده معاون وزیر و رییس سازمان نهضت سواد آموزی ضمن تبریک فرارسیدن هفته وحدت و تبریک پیشاپیش ولادت با سعادت و نورانی حضرت رسول اکرم (ص) و همچنین حضرت امام جعفر صادق (ع) و گفت : هفته وحدت فرصتی برای تقویت همدلی، برادری و ارزش ها است واین وحدت و همبستگی به برکت وجود امام راحل (ره) و پیروی از ایشان بود.

محمد زاده با اشاره به برگزاری گردهمایی معاونان و روسای  سواد آموزی ادارات کل آموزش و پرورش سراسر کشور از برگزارکنندگان و دست اندرکاران برگزاری این گردهمایی تشکر و قدردانی کرد و افزود :  موارد بیان شده از سوی  معاونان محترم سواد آموزی استانها بایستی در سیاست ها سازمانی مورد توجه  قرار گیرد و مواردی را هم که  در استان بایستی به آنها بپردازیم هم اقدام خواهیم کرد و تمام تلاش اینجانب و همکاران حوزه ستادی این است که تا حد ممکن نظر ات اکثریت شرکت کنندگان در گردهمایی برآورده شود.

این مقام مسئول در بیست و یکمین  جلسه شورای معاونین ، مدیران و مشاوران سازمان  ضمن اشاره به کیفیت کارگروه ها در این گردهمایی ها افزود : باید مشارکت حداکثری معاونان سواد آموزی استان ها درکارگروه هایی که در این نوع گردهمایی ها برگزار می شود را داشته باشیم و همچنین از نظرات ایشان جهت کیفیت بخشی در حوزه سواد آموزی استفاده شود .

شایان ذکر است  در این جلسه معاونین ، مدیران و مشاوران سازمان هر کدام در وقت خود ازکم وکیف و نقاط قوت و ضعف نسبت به برگزاری گردهمایی معاونین سواد آموزی استان ها ، نظرات خود را بیان داشتند .

به اشتراک بگذارید :