13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۸ ۰۹:۴۹:۴۰
کد مطلب:  iRbeppbf
تقی زاده:
اسکان 2000 نفر از سیل زدگان در مجتمع ورزشی شهید ناحی دزفول

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان از اسکان 2000 نفر از سیل زدگان در مجتمع ورزشی شهید ناحی دزفول خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان خوزستان  مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: با توجه به سیل اخیر در استان خوزستان، اکثر مدارس روستایی و شهری برای اسکان سیل زدگان آماده شدند.

محمد تقی زاده تصریح کرد: در مدت سیل ، نیروهای آموزش و پرورش در مدارس روستایی و شهرهای دزفول، شوش، اندیمشک، باوی، آبادان و دیگر مناطق در معرض خطر استان آماده باش کامل داشتند و سیل زدگان را در مدارس اسکان دادند. در همین راستا بیش از 2000 نفر در مجتمع ورزشی شهید ناحی دزفول و ۱۵۰ نفر در مدارس شهر امام (از شهرهای اقماری دزفول) اسکان داده شدند.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با تأکید بر اینکه هیچ مدرسه ای در جریان جاری شدن سیل آسیب ندیده بیان کرد: طبق گزارش های رسیده از شهرهای مختلف شرایط تحت کنترل ستاد بحران است و تنها در دزفول عشایر اطراف رودخانه دچار مشکل شده اند که در مجتمع ورزشی ناحی آموزش و پرورش اشکان داده شدند.

وی عنوان کرد: مدیران مدارس در روستاها و نیروهای حراست به همراه سرایداران و نگهبانان مدارس ضمن حفاظت فیزیکی مدارس با عوامل ستاد بحران، فرمانداری ها، بخشداری ها و دهیاری ها برای اسکان روستاییان سیل زده همکاری داشته و حتی تعدادی از آنها تا پاسی از شب  در حال خدمت رسانی و نصب چادر برای سیل زدگان بودند.

به اشتراک بگذارید :