16 ذیحجه 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ ۱۱:۴۶:۵۴
کد مطلب:  961216
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در حاشیه نشست سرپرستان دبیرستان های شبانه روزی:
تحصیل بیش از 15 هزار دانش آموز در مدارس شبانه روزی استان خوزستان

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان اظهار کرد: 15 هزار و 279 دانش آموز در مقاطع فنی و حرفه ای، کاردانش و متوسطه در مدارس شبانه روزی استان خوزستان تحصیل می کنند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، کورش مودت روز جمعه ۱۷ آبان ماه ۹۸ در نشست مدیران دبیرستان های شبانه روزی استان که با حضور نماینده مردم رامهرمز و رامشیر برگزار شد، گفت: اولویت ها و برنامه های معاونت های آموزش متوسطه استان بر اساس سند تحول بنیادین آموزش و پرورش در این نشست تبیین شد.

 

وی افزود: در عین حال برگزاری یک دوره ضمن خدمت با عنوان « مهارت های ویژه سرپرستان مدارس شبانه روزی» در حوزه های مسائل تخصصی آموزشی، تربیتی، اخلاقی، روحی و روانی  به مدت ۲۰ ساعت از برنامه های این نشست دو روزه بود.

 

مودت گفت: ارتقای کیفیت آموزشی، تعدیل نمرات امتحانات نهایی، شناسایی دبیرستان های لازم الاتوجه و تجلیل از دبیرستان های شبانه روزی برتر که دارای بالاترین رشد در میانگین نمرات بودند از دیگر مباحث مطرح شده در این نشست بود.

 

وی افزود: همچنین سه کارگروه بهبود کیفیت آموزش، طرح خوداتکایی و پیشرفت نمرات و درصد قبولی در نشست مدیران دبیرستان های شبانه روزی استان خوزستان تشکیل شد.

 

مدیرکل آموزش و پرورش استان خوزستان یادآور شد: 15 هزار و 279 دانش آموز در مقاطع فنی و حرفه ای، کاردانش و متوسطه در سطح استان خوزستان در مدارس شبانه روزی در حال تحصیل هستند که از این تعداد 6 هزار و 531  نفر در دبیرستان های متوسطه نظری تحصیل می کنند.

به اشتراک بگذارید :