16 ذیحجه 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ ۱۳:۵۷:۴۹
کد مطلب:  959298
همزمان با روز 13 آبان، روز دانش آموز و روز ملی مبارزه با استکبار
نواخته شدن زنگ ملی مبارزه با استکبار جهانی در آموزشگاه استثنایی توسط دکتر حسینی

زنگ روز ملی مبارزه با استکبار توسط دکتر سید جواد حسینی، رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور در مدرسه استثنایی نیمروز تهران نواخته شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان  آموزش و پرورش استثنایی کشور؛ دکتر حسینی روز یکشنبه ۱۳ آبان با حضور در مدرسه استثنایی نیمروز، ضمن نواختن زنگ روز مبارزه با استکبار، در جمع دانش آموزان و همکاران این مدرسه سخنانی در خصوص روز۱۳آبان و روز دانش آموز بیان داشتند. دراین دیدار رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی ضمن اهداء هدایایی به دانش آموزان به مناسبت این روز، به گفتگوی صمیمانه دوطرفه با دانش آموزان پرداختند.

ایشان سپس از کلاس های دانش آموزان با آسیب شنوایی و همچنین طیف اتیسم بازدید و ضمن گفتگو با معلمان در جریان آموزش این دانش آموزان قرار گرفتند.

دکترحسینی همچنین درنشستی با همکاران و مسئولین آموزشگاه برتوجه هرچه بیشتر به آموزش مطلوب به کودکان با نیازهای ویژه و اهمیت تامین فضا و امکانات مناسب و لازم اشاره نمودند. در ادامه این دیدار همکاران مدرسه ضمن طرح برخی از مشکلات این دانش آموزان به توانمندی های آنان پرداختند.

در این مراسم رئیس و معاونین اداره آموزش و پرورش منطقه ۲ تهران و رئیس و معاونین اداره آموزش وپرورش استثنایی شهر تهران و تعدادی از مسئولین سازمان حضور داشتند.

به اشتراک بگذارید :