15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۶ ۱۲:۰۴:۱۸
کد مطلب:  Ugcbq6vi
اولین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان طرقبه شاندیز در سال ۹۵برگزار شد

اولین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان در سال ۹۵ با حضور فرماندار، امام جمعه و سایر مسوولان شهرستان طرقبه شاندیز در آموزشگاه شهید مدرس برگزار گردید.
 به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان طرقبه شاندیز ، در این جلسه فرماندار شهرستان بینالود(طرقبه شاندیز) خواستار پیگیری مصوبات جلسه مشترک شورای آموزش و پرورش شهرستان و استان مبنی بر اقدامات صورت گرفته در خصوص کمبود فضاهای آموزشی در شهرستان گردید.

سید حسن حسینی همچنین با توجه به نزدیک بودن هفته بزرگداشت مقام معلم، خواستار هماهنگی بیشتر دستگاهها در جهت تقدیر و تجلیل باشکوه  از ۱۲۰۰ فرهنگی شهرستان شد و بر فعالیت پیگیر ستاد بزرگداشت مقام معلم تاکید کرد.

در ادامه این جلسه مدیر آموزش و پرورش شهرستان خط مقدم آموزش و پرروش را مدارس دانست و هدف از  برگزرای جلسات شورا در مدارس را حس ملموس مسائل و مشکلات مدارس از نزدیک دانست.

وی به چالش کمبود جدی فضای آموزشی در سال تحصیلی جدید اشاره کرد و با توجه به مذاکرات انجام گرفته با مسکن مهر و مسکن جوانان طرقبه اقدام سریعتر کلیه نهادها و ادارات مرتبط در جهت تاسیس مدارس جدید را خواستار شد.

سید احمد باقری با توجه به یکی از مصوبات جلسه مشترک شورای آموزش و پرورش شهرستان و استان مبنی بر واریز ۵ درصد عوارض شهرداری به حساب آموزش و پرورش از همکاری خوب شهرداری طرقبه و شهرداری شاندیز تشکر کرد و خواستار تسریع در واریز مطالبات آموزش و پرورش گردید.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان با توجه به تاکید بخشنامه معلمان نمونه، معلمان نمونه را معلمان تمام ساحتی دانست که دارای تمام صلاحیت ها در حوزه ها و حیطه های مختلف هستند و از اقدامات خوب شهرداری ها و شوراها در مراسم تجلیل از معلمان در سال گذشته تشکر کرد و اظهار امیدواری کرد این اقدامات و برنامه های رویه عمومی و هرساله پیدا کند.

در این جلسه همچنین اعضای شورای دانش آموزی و رئیس پارلمان دانش آموزان شهرستان طرقبه شاندیز حضور داشتند و بطور آزادانه به بیان مشکلات و مسائل دانش اموزان در شهرستان پرداختند که کمبود مشاور، عدم فضای  ورزشی کافی در سطح شهرستان برای جوانان و دانش آموزان، مشکلات دانش اموزان پیش دانشگاهی و لزوم حمایت از دانش اموزان کنکوری بعنوان افتخارت شهرستان از مسائل مطرح شده بود که مسوولین به آن پاسخ پرداختند.

در پایان این جلسه مسوولان شهرستان به بازدید از کلاس ها و فضای آموزشگاه پرداختند.

 

 

به اشتراک بگذارید :