15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۶ ۱۱:۵۸:۲۲
کد مطلب:  SuUx7lBC
حضور رئیس اداره آموزش دوره دوم ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی در شهرستان قوچان

رئیس اداره آموزش دوره دوم ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی طی حضوری یک روزه از اهم فعالیت ها و برنامه های اجرایی حوزه ابتدایی شهرستان بازدید بعمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی ، آذر رشیدی با ابراز رضایت از عملکرد حوزه معاونت آموزش ابتدایی شهرستان به کمبود نیروی انسانی در سال گذشته در این شهرستان اشاره و تصریح نمود: با درایت همکاران آموزش و پرورش قوچان به حمداله هیچ کلاس درسی بدون آموزگار باقی نمانده و لطمه ای به روند آموزشی دانش آموزان وارد نشد.

وی بر لزوم دقت در اجرا نمودن برنامه ها ی وزارتی و استانی از کاهش برنامه های جانبی در این حوزه خبر داده و افزود:تعدد برنامه های جانبی موجب پایین آمدن کیفیت کاری و هدررفت  وقت و انرژی شده  و موجبات افت کیفیت کاری را شامل می شود.

ایشان در ادامه با حضور در تعدادی از مدارس  ابتدایی سطح شهرستان ،در جمع همکاران حاضر و از روحیه و انگیزه بالا و همت و تلاش آنان ابراز خشنودی نمودند.

آذری در جمع آموزگاران ضمن تقدیم خداقوت به تمامی آنان بر لزوم توجه ویژه به استفاده از سند تحول بنیادین در خلال برنامه های آموزش ابتدایی اشاره و داشتن دفتر فکر ، مطالعات و برنامه ریزی استراتژیک را از لازمه های کاری همکاران جهت پیشبرد اهداف عالیه حوزه ابتدایی دانستند.

به اشتراک بگذارید :