28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ ۲۱:۱۵:۰۹
کد مطلب:  957585
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران:
سبک زندگی اهل بیت(ع) بهترین الگوی تربیتی برای دانش‌آموزان است

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران از اجرای پنجمین دوره طرح مصباح‌الهدی همزمان با سالروز شهادت امام حسن عسکری علیه‌السلام در کلیه مدارس شهرستان‌های استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، سید مجتبی هاشمی با اشاره به آغاز کار این طرح افزود: در راستای توسعه و تعمیق سیره عملی و اخلاقی اهل بیت عصمت و طهارت علیهم‌السلام،طرح امام شناسی و سبک زندگی اسلامی که در شش مرحله اجرا می‌شود، از روز سه شنبه کار خود را در همه مدارس استان شروع خواهد کرد.

وی گفت: مرحله اول و افتتاحیه طرح همزمان با شهادت یازدهمین اختر آسمان عترت و طهارت، حضرت امام حسن عسکری (ع) آغاز خواهد شد، همچنین پنج مرحله بعدی طرح شامل: گرامیداشت ولادت امام حسن عسکری (ع)، برگزاری مسابقه کتابخوانی هماهنگ استانی ویژه دانش‌آموزان متوسطه اول و دوم، برگزاری مسابقات نقاشی و سرود همگانی، مسابقه قصه‌گویی عترت ویژه فرهنگیان و در نهایت اختتامیه که در اردیبهشت ماه سال 1399 در تمامی مدارس استان برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است در همه مراحل آثار برتر به استان معرفی شده و سپس از مناطق، مدارس، فرهنگیان و دانش‌آموزان برگزیده طی مراسمی تجلیل بعمل خواهد آمد.

به اشتراک بگذارید :