3 صفر 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ ۱۹:۳۸:۳۹
کد مطلب:  957495
کانون اعلام کرد؛
تمدید مهلت شرکت در مسابقه عکاسی «بچه‌های اربعین» تا ۳۰ آبان

مهلت شرکت در مسابقه عکاسی «بچه‌های اربعین» کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان که فراخوان آن پیش از این منتشر شده بود، به مدت ۱۵ روز تمدید شد.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، مهلت شرکت در این مسابقه که با عنوان «مهرواره عکس بچه‌های اربعین» از سوی انجمن عکاسی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در دو بخش نوجوانان ۱۲تا ۱۸ سال و بزرگ‌سالان ۱۸ سال به بالا برگزار می‌شود، پیش از این ۱۵ آبان ۱۳۹۸ اعلام شده بود که به مدت ۱۵ روز یعنی تا ۳۰ آبان ۱۳۹۸ تمدید شد.

بر اساس فراخوان منتشر شده، در بخش عکاسان نوجوان، نوجوانان شرکت‌کننده در راهپیمایی بزرگ اربعین حسینی می‌توانند ۵ قطعه از عکس‌های خود از صحنه‌های زیبای این رویداد را با کیفیت بالای ۸ مگاپیکسل که با تلفن همراه‌شان عکاسی کرده‌اند به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

در همین حال در بخش عکاسان بزرگ‌سال نیز شرکت‌کنندگان با موضوع کودک و نوجوان در مراسم راه‌پیمایی اربعین می‌توانند تا ۵ قطعه عکس رنگی یا سیاه و سفید با فرمت jpg در اندازه ضلع کوچک دست‌کم ۱۸۰۰ پیکسل و حداکثر حجم فایل یک مگابایت به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

با توجه به مقررات عمومی در نظر گرفته شده مهرواره عکس بچه‌های اربعین، شرکت‌کنندگان باید عکس‌ها را به صورت انگلیسی نام‌گذاری و در قالب لوح فشرده به همراه مشخصات خود در فایل word تا ۱۵ آبان ۱۳۹۸ به نشانی خیابان دکتر فاطمی، خیابان حجاب، اداره‌کل آفرینش‌های ادبی و هنری _ انجمن عکاسی کانون ارسال کنند.

گفتنی است شرکت‌کنندگان بخش تلفن همراه می‌توانند آثارشان را از طریق ایمیل mehrvare.honari@kpf.ir به دبیرخانه ارسال کنند.

زمان داوری آثار و اعلام نتایج روز ۱۵ آذر خواهد بود و نمایشگاهی نیز از این آثار در آذر ۱۳۹۸ برپا خواهد شد.

بر همین اساس به ۳ نفر در هر بخش به صورت یکسان بدون رتبه‌بندی، لوح افتخار و کمک هزینه‌ی سفر به کربلای معلی اهدا خواهد شد.

هم‌چنین در هر بخش به دو نفر نیز لوح قدردانی و کمک هزینه‌ی سفر به مشهد مقدس و به تمامی آثار راه‌یافته به نمایشگاه لوح یادبود اهدا خواهد شد.

«نخستین مهرواره عکس بچه‌های اربعین» با همکاری اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل و انجمن عکاسی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.

به اشتراک بگذارید :