10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ ۱۳:۲۳:۴۶
کد مطلب:  956515
محمد زاده معاون وزیر و رییس سازمان نهضت سواد آموزی در اختتامیه گردهمایی معاونین بیان داشت
وزیر محترم آموزش و پرورش و همچنین نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی نیز در مجلس فعالیت های حوزه سواد آموزی را به طور اساسی و ویژه در اولویت کارهای خود قرارداده اند.

گردهمایی سه روزه معاونین و روسای سواد آموزی ادارات کل آموزش و پرورش سراسر کشور روز سوم این گردهمایی در مرکز آموزشی شهید هاشمی نژاد شهرستان ساری به کار خود پایان داد

به گزارش روابط عمو می سازمان نهضت سواد آموزی اختتامیه گردهمایی معاونین و روسای سواد آموزی ادارات کل آموزش و پرورش سراسر کشور روز سوم این گردهمایی در مرکز آموزشی شهید هاشمی نژاد شهرستان ساری به کار خود پایان داد .

محمد زاده معاون وزیر و رییس سازمان نهضت سواد آموزی در اختتامیه گردهمایی معاونین و روسای ادارات سواد آموزی ادارات کل آموزش و پرورش سراسر کشور ضمن گرامیداشت فرارسیدن 13 آبان ماه روز دانش آموز یادو خاطره شهدای گرانقدر به ویژه شهدای دانش آموزرا گرامی داشت .

رییس سازمان نهضت سوادآموزی در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه یکی از کارهای مورد توجه وزیر محترم آموزش و پرورش توجه ویژه به حوزه سواد آموزی است گفت : وزیر محترم آموزش و پرورش و همچنین نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی نیز در مجلس فعالیت های حوزه سواد آموزی را به طور اساسی و ویژه در اولویت کارهای خود قرارداده اند.

محمد زاده در ادامه به برگزاری جلسات قطبی استان ها اشاره کرد و اظهار داشت :برگزاری جلسات قطبی و همچنین شورای پشتیبانی مورد توجه معاونین استان ها قرار گیرد تا عملکرد استانها در حوزه سواد آموزی موثر  باشد .

این مقام مسئول از معاونین استان ها خواست  ایده ها و یافته های خوبی را در حوزه سواد آموزی در سطح استان ها ارائه دهند تا بتوانیم در حوزه سواد آموزی کارهای خوب ،ارزنده و تاثیرگذاری داشته باشیم .

محمد زاده در پایان ضمن تشکر از برگزار کنندگاه این گردهمایی افزود : با توجه به اینکه در آستانه چهلمین سالگرد نهضت سواد آموزی هستیم جهت هرچه باشکوه تر برگزار کردن مراسم هفته سواد آموزی تلاش شود .

همچنین در این مراسم آقای کوثری معاون توسعه و پشتیبانی سازمان  و در ادامه آقای نخعی معاون آموزشی سازمان نهضت سواد آموزی با سخنان  خود  انتظارات سازمانی را از معاونین و روسای سواد اموزی استان ها جهت پیشبرد اهداف حوزه سواد آموزی  بیان کردند . .

شایان ذکر است در اختامیه گردهمایی معاونان و روسای سواد آموزی ادارات کل آموزش و پرورش سراسر کشور  ویژه برنامه ای به مناسبت فرارسیدن 13 آبان و روز دانش آموز با سخنان آقای عطاران فرماندهی پایگاه شهید بهشتی سازمان نهضت سواد آموزی برگزار شد .

به اشتراک بگذارید :