15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۶ ۱۰:۳۱:۰۷
کد مطلب:  rtgxPH0Z
پیشنهاد مدیرکل آموزش و پرورش استان در جمع مدیران بانک سرمایه کشور:
نام بانک را به سرمایه فرهنگیان تغییر دهید

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی در جمع مدیران و روسای بانک سرمایه کشور گفت : فرهنگیان همواره به دنبال این بودند که بانکی مانند سرمایه که تحت عنوان نام معلمین فعالیت می کند در پیوست و ارتباط نزدیک با این قشر باشند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی ، دکتر سیدجواد حسینی صبح امروز در همایش سراسری مدیران و روسای بانک سرمایه‌ کشور که در مشهد برگزار می شد اظهار داشت: آموزش و پرورش به عنوان یک فراوزرتخانه در کشور مطرح است و نقش مهمی در پیشرفت و توسعه کشور دارد.
وی با بیان اهمیت و نقش مهم سرمایه اجتماعی در کشور گفت: مطالعات در این حوزه در ایران طی ۵۲ سال اخیر نشان داده در بین دوهزار فرصت شغلی که در کشور وجود دارد معلمان بالاترین مرتبت و منزلت را در بین افراد جامعه دارند ضمن این که مدرسه از نظر مردم بهترین و کیفی ترین خدمت را به جامعه ارائه می کنند.
حسینی تاکید کرد: فرهنگیان همواره به دنبال این بودند که بانکی مانند سرمایه که تحت عنوان نام معلمین فعالیت می کند در پیوست و ارتباط نزدیک با این قشر باشند و به نظر بنده بهتر است نام این بانک به سرمایه فرهنگیان تغییر کند تا بتوان در نام و عمل به معلمین ثابت کنیم که این‌ بانک در مسیر خدمت رسانی به آن ها گام برمی دارد.
وی اظهار داشت: متاسفانه فرهنگیان ما به دلایلی خاص اعتمادشان نسبت به این بانک کمرنگ شده بود ولی خوشبختانه با مدیریت مطلوب در دوره جدید این اعتماد دوباره بازیابی شده و قطعا اگر بتوان با همین روند برنامه ها را پیش ببریم قطعا این اعتماد بیش از پیش هم بازخواهد گشت.

به اشتراک بگذارید :