13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۵ ۱۳:۲۱:۳۳
کد مطلب:  U22ylZ4A
دکتر کیایی:
اقدامات و عملکرد اداره کل آموزش و پرورش خوزستان در نهضت فرهنگی پیشگیری از آسیب های اجتماعی شایسته تقدیر است.

مدیرکل دفتر مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی وزارت آموزش و پرورش: اقدامات و عملکرد اداره کل آموزش و پرورش خوزستان در نهضت فرهنگی پیشگیری از آسیب های اجتماعی شایسته تقدیر است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خوزستان دکتر نادر منصورکیایی مدیرکل دفتر مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی وزارت آموزش و پرورش با ارسال نامه ای خطاب به مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان ، گفته است: اقدامات و عملکرد اداره کل آموزش و پرورش خوزستان در نهضت فرهنگی پیشگیری از آسیب های اجتماعی شایسته تقدیر است.

وی اظهارداشته: با عنایت به رویکرد وزارت آموزش وپرورش  مبنی بر گسترش نهضت فرهنگی پیشگیری از آسیب های اجتماعی، براساس بررسی ها و بازدیدهای به عمل آمده، اقدامات وعملکرد آموزش وپرورش خوزستان در این زمینه به ویژه در برگزاری هفته مانور مبارزه با اعتیاد وآسیب های اجتماعی،شایسته تقدیر شناخته شده است.

کیایی تصریح کرد: ضمن اعلام مراتب رضایت و خرسندی دفتر مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی ، بدینوسیله از زحمات وتلاش های محمد تقی زاده مدیر کل آموزش وپرورش خوزستان،اعضای کمیته پیشگیری از آسیب های اجتماعی آن اداره کل ، معاون تربیت بدنی وسلامت و همکاران اداره مراقبت در برابر آسیب ها ی اجتماعی آموزش وپرورش خوزستان تشکر وقدردانی می گردد.

 

به اشتراک بگذارید :