23 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ ۲۳:۳۵:۴۸
کد مطلب:  945893
فراخوان شرکت در نهمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش استان گیلان گفت: داوطلبان می توانند تا تاریخ 30 آبان 98 با مراجعه به سایت: ECF.ROSHED.IR درجشنواره تولید محتوای الکترونیکی شرکت کنند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، محمد امجدی با اعلام این خبر گفت: نهمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی در راستای اجرای اسناد بالادستی و با مشارکت دانش آموزان و فرهنگیان برگزار می شود. وی با اشاره به گروه هدف شرکت کننده در این جشنواره خاطرنشان کرد: دانش آموزان پایه ششم دوره ابتدایی، دانش آموزان دوره اول و دوم متوسطه، هنرجویان هنرستانها، آموزگاران، دبیران دوره متوسطه، معلمان مدارس استثنایی، مدرسان دانشگاه فرهنگیان، کارکنان ادارات آموزش و پرورش و دانشجو معلمان می توانند آثار خود را به صورت مشترک حداکثر در گروههای 4 نفره ارائه کنند. معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش استان گیلان با اشاره به زمان شرکت در این جشنواره اظهار داشت: داوطلبان می توانند حداکثر تا تاریخ 30 آبان با مراجعه به سایت: ECF.ROSHD.IR  و تکمیل فرم شرکت در جشنواره، کد رهگیری را دریافت کنند. امجدی افزود: علاقه مندان پس از ثبت نام تا 10 آذر فرصت دارند دو نسخه از محصول تولیدی همراه با فرم تکمیلی را به نماینده منطقه محل تحصیل یا اشتغال خود تحویل دهند.

وی توانمندسازی مدرسه برای ایفای نقش اصلی در رسیدن به وضع مطلوب، تولید محتوای چند رسانه ای متناسب با نیاز معلمان و دانش آموزان و تعمیق فرهنگ تولید محتوای الکترونیکی درسی و استفاده از فناوری اطلاعات در فرآیندهای یادگیری را از اهداف برگزاری نهمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی ذکر کرد.  

به اشتراک بگذارید :