26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ ۱۱:۰۶:۰۵
کد مطلب:  944866
رییس اداره بودجه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران؛
توجه به آموزش مسئولان بودجه مناطق ضروری است

اولین دوره تخصصی آموزش و توانمند سازی مسئولان بودجه استان و مناطق 21 گانه شهرستان های استان تهران در سال تحصیلی جاری کلید خورد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومیاداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، حسین صادقی رئیس اداره بودجه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در راستای اجرایی شدن برنامه ها و اهداف معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی  گفت:  بند 1 تا 7 جدول زمانبندی آموزش و توانمند سازی کارکنان اداره  بودجه اداره کل و مناطق تابع  اجرایی شد.

وی با اشاره به تهیه و توزیع کتب قوانین و مقررات مربوط به بودجه،اظهار داشت:تهیه  جزوات آموزشی در کنار برگزاری کارگاه های آموزشی ، از جمله مهمترین اقدامات در این حوزه می باشد .

صادقی تهیه بسته های آموزشی با  موضوعات بند "د" تبصره 9 قانون بودجه، قوانین و مقررات بودجه، راهکارهای کاربردی برای معافیت 100 درصدی قبوض آب و برق و گازمدارس استان با توجه به رعایت اصلاح الگوی مصرف ، تبیین شیوه نامه ماده 16 شورای آموزش و پرورش و آموزش نظارت بر بودجه را ازدیگر اقدامات انجام گرفته در این حوزه دانست و تصریح کرد:با تسلط بر قوانین و بالا بردن توانمندی های کارشناسان در مناطق 21 گانه شهرستان های استان تهران می توان به اهداف مورد نظر و پیش بینی شده در این بخش دست یافت.

 

شایان ذکر است ؛ با پیگیری های  اداره بودجه، 13 دوره تخصصی برای آموزش  و توانمند سازی همکاران بودجه در اداره کل و مناطق تابع پیش بینی و  در حال اجرا و برگزاری است .

به اشتراک بگذارید :