8 شعبان 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ ۱۲:۵۵:۳۲
کد مطلب:  943189
با حضور عضو دبیرخانه شورای هماهنگی و اجرای سند تحول بنیادین وزارت:
دوره آموزشی شیوه های نوین در روند تدوین برنامه با رویکرد سند تحول بنیادین در سنندج برگزار شد

با حضور عضو دبیرخانه شورای هماهنگی و اجرای سند تحول بنیادین وزارت آموزش و پرورش در سنندج ، دوره آموزشی شیوه های نوین در روند تدوین برنامه با رویکرد سند تحول بنیادین برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان با حضور صالحانی عضو دبیرخانه شورای هماهنگی و اجرای سند تحول بنیادین وزارت آموزش و پرورش، دوره آموزشی 12 ساعته با عنوان شیوه های نوین در روند تدوین برنامه با رویکرد سند تحول امروز چهارشنبه یکم آبان ماه 98 در باشگاه فرهنگیان سنندج برگزار شد .

طالب محمدی معاون پژوهش ، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش کردستان در این نشست گفت: این دوره آموزشی در اجرای بخشنامه وزارتی با موضوع تدوین برنامه های اجرایی سند تحول در طول برنامه عملیاتی استان برگزار شده است .

وی افزود : در این دوره آموزشی یکروزه اعضای شورای هماهنگی و اجرایی سند تحول، اعضای کارگروه های ششگانه زیر نظام های سند، مسئولین دبیرخانه تدوین برنامه عملیاتی و اعضای کارگروه های میز های دوره های تحصیلی شهرستانها و مناطق تابعه استان شرکت و بر ای آنان گواهی نامه شرکت در دوره صادر خواهد شد .

صالحانی، عضو دبیرخانه شورای هماهنگی و اجرای سند تحول بنیادین وزارت نیز در این نشست به تشریح اسناد تحولی آموزش و پرورش شامل: مبانی نظری، سند تحول بنیادین، زیر نظام های شش گانه، ساحت های شش گانه ، اهداف دوره های تحصیلی، برنامه درس ملی و چرخش های تحول آفرین پرداخت.

شایان ذکر است در این دوره آموزشی از برنامه عملیاتی سال 98 آموزش و پرورش استان با حضور مسئولین و دست اندرکاران امر رونمایی شد.

گفتنی است در این همایش یکروزه از آموزش و پرورش ناحیه یک سنندج به عنوان مناطق موفق در تدوین برنامه عملیاتی و بسته راهنمای عمل مدارس با اهدای لوح سپاس، تقدیر و تجلیل شد .

شایان ذکر است در این همایش از نرم افزار راهبری نظام جامع برنامه ریزی آموزش و پرورش استان کردستان رونمایی و فرزاد حسین پناهی رئیس گروه طرح و برنامه استان به تشریح جزئیات، ویژگی  و  قابلیت های این نرم افزار پرداخت. 

به اشتراک بگذارید :