24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ ۱۱:۴۰:۰۰
کد مطلب:  yZqPTpWb
معاون آموزش متوسطۀ اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران خبر داد:
مرحله تئوری مسابقات علمی فنی-حرفه ای و کاردانش شهرستان های استان تهران برگزار شد

معاون آموزش متوسطۀ اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، از برگزاری مسابقات علمی فنی-حرفه ای و مسابقات علمی کاردانش شهرستان های استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، میررضا شفیع پور، معاون آموزش متوسطۀ اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت: مرحلۀ تئوری کشوری سیزدهمین دورۀ مسابقات علمی شاخۀ فنی-حرفه ای و چهاردهمین دورۀ مسابقات علمی-کاربردی شاخۀ کاردانش و کشاورزی شهرستان های استان تهران به پایان رسید.

وی ادامه داد: شرکت کنندگان از مناطق مختلف شهرستان های استان تهران با حضور در هنرستان قدس ناحیۀ 2 آموزش و پرورش شهرستان ری، صبح امروز به رقابت پرداختند.

معاون آموزش متوسطۀ اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، ادامه داد: در این مرحله بیش از 300 نفر از برگزیدگان نهایی مرحلۀ استانی حضور داشتند و روند این دوره از مسابقات تحت نظر ناظرین وزارتی و مسئولین استان انجام شد.

این مقام مسئول در پایان خاطر نشان کرد: مرحلۀ نهایی این دوره از مسابقات در تابستان 95 به میزبانی استان های کردستان و خراسان رضوی برگزار خواهد شد و شرکت کنندگان با حضور در این استان ها به رقابت خواهند پرداخت.

به اشتراک بگذارید :