24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ ۱۰:۱۵:۲۳
کد مطلب:  942878
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران:
 باید ظرفیت های صندوق ذخیره فرهنگیان به همکاران فرهنگی شناسانده شود

نشست صندوق ذخیره فرهنگیان اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با حضور معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در دفتر این معاونت برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ،یوسف بهارلو معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان استان های استان تهران در این باره گفت :با توجه به شرایط سخت اقتصادی امروز کشور که اعتبارات و منابع دولتی با محدودیت‌های جدی روبه رواست صندوق ذخیره فرهنگیان فرصتی است تا بتوان از خدمات و ظرفیت های بالقوه آن در جهت خدمات رسانی به همکاران محترم فرهنگی استفاده نمود .

وی با اشاره به اینکه باید ابعاد و ظرفیت های صندوق ذخیره فرهنگیان را به همکاران فرهنگی و معلمین عزیز بشناسانیم، اظهار داشت :اطلاع رسانی و آگاه بخشی به همکاران فرهنگی از اقدامات انجام شده در صندوق ذخیره بسیار ضروری است و باید در این زمینه اعتماد فرهنگیان را جلب نمود .

بهارلو در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه صندوق ذخیره فرهنگیان باید بتوانند در فراهم نمودن مسائل رفاهی نیز برای فرهنگیان اعضای خود اقدامات بیشتری را ارائه دهد ،تصریح کرد : معلمین ما انسان های شریف و راهبران توسعه علم و فرهنگ در جامعه می باشند و هر خدمتی در جهت ایجاد آرامش در آنان امری بدیهی است.

 

این مقام مسئول در پایان با تاکید بر اینکه صندوق ذخیره فرهنگیان باید نسبت به ایجاد خدمات رفاهی برای بازنشستگان نیز برنامه‌های جدی تری را دنبال کند ،خاطرنشان کرد: همکاران محترم فرهنگی می‌توانند با مراجعه به سایت صندوق ذخیره فرهنگیان ،صورت وضعیت به روز خود را مشاهده نمایند و شفافیت های لازم در دوره جدید صندوق ذخیره فرهنگیان را مورد بررسی قرار دهند.

به اشتراک بگذارید :