11 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ ۰۹:۱۰:۲۹
کد مطلب:  938418
محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی
با وجود همکاران ولایی و ارزشی در سازمان نهضت سواد آموزی ، کار در بخش حراست این سازمان برای آقای صحرابانی هموار می باشد .

آیین تکریم و معارفه رئیس جدید اداره حراست سازمان نهضت سواد آموزی با حضور محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان و دلقندی سرپرست مرکز حراست وزارتخانه برگزارشد .

به گزارش روابط عمومی  سازمان نهضت سواد آموزی ، آیین تکریم و معارفه  رئیس اداره حراست  سازمان نهضت سواد آموزی با حضور محمد زاده رئیس سازمان  نهضت سواد آموزی ، دلقندی سرپرست مرکزحراست وزارت آموزش و پرورش ،معاونان وجمعی از مدیران سازمان نهضت سواد آموزی برگزار شد  .

محمد زاده رئیس سازمان نهضت سوادآموزی در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از زحمات آقای معصوم پور که با حفظ سمت سرپرست حراست سازمان نهضت سواد آموزی را برعهده داشتند گفت: آقای معصوم پور بدون هیچ گونه چشم داشتی این مسئولیت را پذیرفته بودند و با صداقت و مردم داری هرچه تمامتر کارهای حراست و امنیت سازمان را پیش می بردند و یک محیط امن و راحتی را در سازمان ایجاد کرده بود ند وی همچنین گفت: ایجاد رضایت مندی در همکاران زیر مجموعه خود از دیگر ویژه های آقای معصوم پور بود .

رئیس سازمان نهضت سواد آموزی در ادامه با اشاره به سختی واهمیت کار در سواد آموزی گفت : با وجود همکاران ولایی و ارزشی در سازمان نهضت سواد آموزی ، کار در بخش حراست این سازمان برای آقای صحرابانی هموار می باشد .

محمد زاده ابرازامیدواری کرد گفت: رئیس اداره حراست سازمان  باید بتواند همچون گذشته کارهای امنیتی و حراست سازمان را با تعامل هر چه بیشتر انجام دهد .

 در ادامه جلسه دلقندی سرپرست مرکز حراست وزارت آموزش و پرورش هم ضمن تشکر از زحمات آقای معصوم پورگفت : آقای صحرابانی انشاالله بتواند با اخلاق مداری و تامل با همکاران ،کارهای حراستی و امنیتی سازمان را به درستی انجام دهد.

همچنین سرپرست مرکز حراست وزارت آموزش و پرورش در ادامه به چند شاخص حراست موفق اشاره کرد :

  • شنونده موثربودن و با حوصله درد و دل همکاران را شنیدن .
  • رازداربودن درمحرمانه نگه داشتن  اخبار و اطلاعات سازمان و همکاران.
  •  تأمل و صبر را پیشه گرفتن .
  • تحقیق و تفحص پیرامون اخبار رسیده .
  • چند جانبه نگری و تک بعدی نبودن .
  • نداشتن حب و بغض .
  • مردم دار بودن و آینده پژوهی کردن و ....

در پایان  این مراسم طی لوح تقدیرازخدمات آقای معصوم پور تجلیل وهمچنین  ابلاغ آقای رمضانعلی صحرابانی به عنوان رئیس اداره حراست سازمان  نهضت سواد آموزی اعطا گردید .

به اشتراک بگذارید :