7 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ ۱۴:۳۹:۴۶
کد مطلب:  938217
در راستای آگاه سازی از معلولیت ها و غربالگری اختلالات ژنتیک؛
تفاهم نامه همکاری بین آموزش و پرورش و بهزیستی استان آذربایجان شرقی امضا شد

پیش از ظهر امروز، امضای تفاهم نامه همکاری بین آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی و اداره بهزیستی در راستای آگاه سازی از معلولیت ها و غربالگری اختلالات ژنتیک در دفتر معاونت تربیت بدنی و سلامت دستگاه تعلیم وتربیت استان صورت گرفت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، مجید بهرامی هدف از این تفاهم نامه را همکاری و استفاده از ظرفیت های فی مابین جهت اجرای طرح آگاه سازی پیشگیری از معلولیت ها و غربالگری اختلالات ژنتیک عنوان کرد.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان افزود: بر اساس این تفاهم نامه طبق دستورالعمل اجرایی برنامه طرح آگاه سازی پیشگیری از معلولیت ها در دوره دوم متوسطه ویژه دانش آموزان دختر و پسر پایه دهم و یازدهم در کل استان اجرا می شود.

بهرامی تاکید کرد: این تفاهم نامه با اولویت اجرا در مدارس روستایی، شبانه روزی و حاشیه شهر و مناطق محروم و با رعایت کلیه ضوابط و مقررات قانونی مرتبط بین اداره کل آموزش و پرورش و بهزیستی استان به مدت ۳ سال منعقد شده است.

به گفته ی وی امروز دوشنبه 22 مهر ماه 98 با ارسال دستورالعمل اجرایی، این برنامه ملی در کلیه مناطق و نواحی ۳۹ گانه آموزش و پرورش استان رسما آغاز شد.

http://sapp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات            

             30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

 

به اشتراک بگذارید :