6 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ ۱۳:۵۵:۵۶
کد مطلب:  938168
گردهمایی کارشناس مسئولان و کارشناسان آموزش ابتدایی استان آذربایجان شرقی؛
پاشایی تاکید کرد: دقت نظر در اجرای ماموریت های تعلیم و تربیت در رده های صفی بر اساس برنامه

مدیرکل آموزش و پرورش استان در گردهمایی کارشناس مسئولان و کارشناسان آموزش،تکنولوژی و گروه های آموزشی دوره پیش دبستانی و ابتدایی نواحی و مناطق آموزش و پرورش استان در باشگاه فرهنگیان تبریز بر ضرورت برنامه ریزی و دقت نظر در اجرای ماموریت های تعلیم و تربیت در رده های صفی بر اساس برنامه تاکید کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، جعفر پاشایی در جمع کارشناس مسئولان و کارشناسان دوره آموزش ابتدایی نواحی و مناطق استان گفت: در دستگاه های آموزشی و پرورشی نکته مهم و اولویت اول حوزه نیروی انسانی است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان نشانگر های آموزشی را نیروی انسانی، منابع مالی ، فضا و تجهیزات عنوان کرد و تاکید کرد: نیروی انسانی در بین گزینه های فوق اهمیت بالاتری دارد.

وی با بیان اینکه امسال تقریبا 3 هزار نفر از سیستم آموزش و پرورش استان خارج و تقریبا همین تعداد وارد چرخه شده اند، ابراز داشت: نیروهای جدید الاستخدام نیازمند توجه و آموزش حین خدمت هستند و ضرورت دارد که  بصورت ویژه برنامه ریزی و آموزش های لازم ارائه شود.

پاشایی اظهار داشت: حجم بسیار بالایی از سازماندهی و ساماندهی در سطح استان در حوزه آموزش و پرورش انجام شده است و در بحث اشتغال زایی نیز نقش تعیین کننده ای ایفا کرد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت: انتظار از کارشناسان دقت نظر در برنامه ریزی و اجرای ماموریت های تعلیم و تربیت در رده های صفی بر اساس برنامه است.

وی خاطرنشان شد: اگر بخواهیم برای اجرای برنامه ها راه های متنوع و موثری پیدا می کنیم مهم اینست که فعل خواستن را صرف کنیم.

پاشایی با اشاره به اینکه پیگیری و نظارت از اصول اساسی تحقق اهداف و برنامه هاست و این موضوع به جد مد نظر باشد، گفت: جذب پیش دبستانی ها را جز اولویت های کار مجموعه قرار داده شود../ روشنی

http://sapp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات            

             30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

 

به اشتراک بگذارید :