23 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۱۴:۴۵:۰۰
کد مطلب:  937083
معاون تربیت‌بدنی و سلامت اداره کل درششمین جلسه شورای آموزش و پرورش استان:
افزایش نشاط و مشارکت ‌پذیری از اهداف اصلی المپیاد درون مدرسه‌ای است

ششمین جلسه شورای آموزش و پرورش استان با حضور استاندار زنجان، مدیر کل دستگاه تعلیم و تربیت استان و سایر اعضای این شورا در سالن اجتماعات معلم شهید محمد حسین تجلّی اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان،ذبیح‌الله تاراسی معاون تربیت‌بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان در این جلسه با اشاره به اجرای المپیاد درون مدرسه‌ای اظهار کرد: این المپیاد با رویکرد شناسایی استعدادهای ورزشی در بین دانش‌آموزان است.

تاراسی با بیان اینکه شادابی، تقویت روحیه و تیم‌های ورزشی دانش‌آموزی از جمله اهداف المپیاد درون مدرسه است، گفت: افزایش نشاط و مشارکت ‌پذیری از اهداف اصلی المپیاد درون مدرسه‌ای است.

وی با بیان اینکه المپیادهای ورزشی زمینه کاهش آسیب‌های اجتماعی و جسمی دانش‌آموزان را به دنبال دارد، خاطرنشان کرد: این المپیاد کمک شایانی به سلامت جسم و روح می‌کند.

معاون تربیت‌بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان در پایان با بیان اینکه پیش‌بینی می‌شود در برش استانی این المپیاد 57 هزار و 474 دانش‌آموز شرکت کنند، گفت: این المپیاد از هفته تربیت‌بدنی آغاز و تا اسفند‌ماه ادامه دارد.

به اشتراک بگذارید :