12 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۱۰:۰۷:۴۸
کد مطلب:  936675
به میزبانی آموزش وپرورش منطقه 5 صورت پذیرفت؛
برگزاری جلسه انجمن والیبال آموزش وپرورش شهر تهران

در این جلسه ,مسائل فنی و نحوه اجرای دستور العمل مسابقات والیبال مطرح گردید .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران ،جلسه انجمن والیبال شهر تهران با حضور ندیری مدیر منطقه 5، عرفانی رئیس هیئت ورزش دانش آموزی شهر تهران ، گیلانی رئیس انجمن والیبال پسران شهر تهران و نایب رئیس هیئت ورزش شهر تهران ، موتابیان رئیس انجمن دختران شهر تهران و مسئولین انجمن های والیبال مناطق 19 گانه شهر تهران دختران و پسران در سالن کنفرانس منطقه 5 برگزار شد .

در این جلسه ندیری مدیر منطقه5 ضمن خیر مقدم و خوش آمد گویی به مدعوین, از تاثیرات ورزش گروهی و اثرآن بر روح و روان دانش آموزان و تاثیر آن بر یادگیری و هم چنین آماده نمودن نوجوان برای یک زندگی اجتماعی و با نشاط ، مخصوصا در رشته والیبال توضیحاتی را بیان داشت.

عرفانی رئیس هیئت ورزش دانش آموزی شهر تهران پس از تشکر از میزبانی منطقه 5 ،  کسب رتبه اول منطقه 5 و هم چنین شهر تهران در مسابقات کشوری را تبریک گفت و آن را نتیجه زحمات مدیران مدارس مناطق دانست . و در ادامه  به مسائل فنی و نحوه اجرای دستور العمل مسابقات والیبال در بخش خانم ها و آقایان پرداخت .

گیلانی رئیس انجمن والیبال پسران شهر تهران و نایب رئیس هیئت ورزش شهر تهران نیز در خصوص اجرای مسابقات بین مناطق نکات فنی و انضباطی و کلیدی بیان داشت . و سپس موتابیان رئیس انجمن دختران شهر تهران نیز مباحثی در خصوص اجرای مسابقات شهر تهران بیان کرد .

 

به اشتراک بگذارید :