27 جمادی‌الاول 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۰۹:۳۴:۳۵
کد مطلب:  936614
جلسه ستاد بیست و دومین دوره انتخابات شوراهای دانش آموزی استان برگزارشد

جلسه ستاد برگزاری بیست و دومین دوره انتخابات شوراهای دانش آموزی با حضور جعفر گنج خانلو، معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان و سایر اعضا در سالن تجلی اداره کل استان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان،جعفر گنج خانلو معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل در این جلسه با اشاره به اهمیت برگزاری هر چه باشکوه تر انتخابات دوره ی بیست و دوم شورا های دانش آموزی،  بر عملیاتی کردن انجمن های شوراهای دانش آموزی تاکید کرد.

گنج خانلو، شورا های دانش آموزی را برای آماده ساختن دانش آموزان در ورود به عرصه های مهم  کشور دارای اهمیت دانست و خاطر نشان کرد: ادامه ی کار شورا های دانش آموزی با استفاده از ظرفیت انجمن های 18 گانه ی مربوطه حالت کارآمد تر و پویا تری خواهد گرفت.

در ادامه ی جلسه، قاسمعلی قنبری رئیس اداره فرهنگی و هنری، اردوها و فضاهای پرورشی، به ارائه ی گزارشی از عملکرد انتخابات شوراهای دانش آموزی در سال گذشته پرداخت و برنامه های ویژه ی انتخابات سال 98 را تشریح نمود.

 وی از برگزاری اولین دوره ی انتخابات الکترونیکی شوراهای دانش آموزی خبر داد و گفت این طرح امسال در 50 درصد از مدارس نواحی یک و دو زنجان همزمان با سایر مراکز استان ها برگزار می گردد.

گفتنی است: در این جلسه سایر اعضا نیز به ارائه دیدگاه های خود پرداختند و بیست و دومین دوره انتخابات شوراهای دانش آموزی در تاریخ 8/1/ 98 در تمامی مدارس استان برگزار خواهد شد. 

به اشتراک بگذارید :