14 ربیع‌الاول 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ ۱۰:۳۸:۳۵
کد مطلب:  935314
در پی بازگشایی مدرسه ای  سیلزده در روستای چم مهر لرستان صورت گرفت:
تقدیر دفتر رئیس جمهوری از وزیر آموزش و پرورش

در پی تلاش آموزش و پرورش برای بازگشایی مدرسه ای سیلزده در روستای چم مهر شهرستان پلدختر استان لرستان، دفتر رئیس جمهوری طی نامه از وزیرآموزش و پرورش تقدیر کرد.

به گزارش معاونت اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش، در پی پخش فیلم 55 ثانیهای در فضای مجازی که در آن دانش آموزان روستای سیلزده چم مهراز توابع شهرستان پل دختر استان لرستان چند روز قبل از آغاز سال تحصیلی با توصیف و تشریح وضعیت مدرسه خود پس از وقوع سیل فروردین ماه، از رئیس جمهور خواسته بودند زنگ مهر را درآن مدرسه به صدا درآورد، نهاد ریاست جمهوری طی نامه ای به وزیرآموزش و پرورش توجه به آن مدرسه و پیگیری موضوع بازگشایی این مدرسه را مورد تاکید قرار می دهد.

بر اساس این گزارش؛ آموزش و پرورش و اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان لرستان با تلاش شبانه روزی اقدام  به تعمیر و تجهیز دو باب مدرسه روستای چم مهر میکند و شرایط حضور دانش آموزان در اول مهر در مدرسه را فراهم کردند به طوری که زنگ مهر با حضور نماینده ولی فقیه و استاندار لرستان و همچنین جمعی از مسئولین در مدرسه 22 بهمن این روستای سیل زده  به صدا در آمد.

براین اساس؛ دفتر رئیس جمهور طی نامه ای از اقدام وزیر آموزش و پرورش در خصوص پیگیری درخواست دانش آموزان روستای سیلزده چم مهر شهرستان پلدختر قدردانی کرد.

به اشتراک بگذارید :