23 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ ۰۹:۳۱:۱۴
کد مطلب:  934438
با هدف تبیین برنامه های اداره مشاوره استان:
جلسه کارشناسان مشاوره نواحی و مناطق 14گانه استان زنجان برگزار شد

جلسه کارشناسان مشاوره نواحی و مناطق استان زنجان در سالن کنفرانس مرکز مشاوره و خدمات مشاوره دانش آموزان اداره کل برگزار گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، مهدی نیکخواه رئیس اداره مشاوره اداره کل زنجان در این جلسه، که با هدف تبیین برنامه های اداره مشاوره در سال تحصیلی 99-98 تشکیل شده بود، ضمن تقدیر و تشکر از کارشناسان نواحی و مناطق استان در اجرای مطلوب برنامه های اداره مشاوره، به تشریح برنامه های این اداره  در سال تحصیلی 99-98 به صورت کلی پرداخت.

 وی در ادامه ، در خصوص اجرای طرح توانمند سازی روانی – اجتماعی  دانش آموزان و تهیه منابع و محتوا رهنمودهای لازم را بیان داشت.

 

 در ادامه جلسه اباذر سعادتی، رئیس مرکز مشاوره اداره کل، برنامه های مرکز مشاوره از ساماندهی اعضای تخصصی مراکز و هسته های مشاوره، رابطان هسته های مشاوره و گزارش فعالیت های مراکز و هسته ها را به صورت کامل بیان داشت.

گفتنی است در پایان:علی ذوالفقاری کارشناس مسئول اداره مشاوره جزئیات اجرای برنامه های اداره مشاوره در سال تحصیلی 99-98 را تبیین کرد و سایر اعضا نیز نظرات و پیشنهادات خود را ارائه نمودند.

 

به اشتراک بگذارید :