15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ ۰۹:۲۰:۰۸
کد مطلب:  934418
عباسپور مدیر کل انجمن اولیا و مربیان وزارت در جمع خانواده و اولیای دانش آموزان دبیرستان فرهنگ گفت؛
انجمن اولیا و مربیان بزرگترین نهاد مدنی در آموزش و پرورش است

مجمع عمومی و انتخابات انجمن اولیا و مربیان دبیرستان فرهنگ با حضور پرشور اولیا برگزار گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، مجمع عمومی و انتخابات انجمن اولیا و مربیان دبیرستان فرهنگ با حضور عباسپور مدیرکل انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش ، میرشفیعی مدیر منطقه 2 و خوش قدم رییس اداره انجمن اولیا و مربیان اداره کل آموزش و پرورش در سالن اجتماعات آموزشگاه برگزار گردید.

مدیرکل انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش در جمع اولیای دبیرستان فرهنگ گفت: برای جامعه آگاه تعلیم و تربیت از اهمیت بسزایی برخوردار است و تربیت صحیح، مانعی برای بروز آسیب های اجتماعی خواهد بود.

وی افزود: در خانواده ها ظرفیت عظیمی وجود دارد که باید از این ظرفیت و تعامل اولیا به نحو مطلوب استفاده گردد و جالب است که بدانید، پائین ترین سطح مشارکت مالی است پس هدف انجمن تعامل است.

عباسپور؛ انجمن اولیا و مربیان را بزرگتریت نهاد مدنی در آموزش و پرورش دانست و اظهار داشت: انجمن باید با نهادهای قانونگذار ارتباط داشته باشد که عامل برطرف نمودن موانع پیش رو آموزش و پرورش است.

در ادامه عنوان نمود: خانواده در تمامی سطوح تصمیم گیری آموزش و پرورش  از جایگاه خاصی برخوردار است و هدف ما این است که اولیا را با حوزه های تصمیم گیری مرتبط نمائیم و از ظرفیت سی میلیونی خانواده ها برای رفع موانع آموزشی و تربیتی استفاده گردد.

شایان ذکر است در این جلسه، گروه همنوایی صفیر عشق در ادامه قطعاتی با موضوع محرم برگزار نمودند و از دانش آموزان برگزیده کنکور سراسری و نفرات برتر آموزشی و پرورشی تجلیل گردید.

 

به اشتراک بگذارید :