3 جمادی‌الثانی 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ ۰۹:۰۹:۳۶
کد مطلب:  934398
در ادامه دیدار های هفتگی با خانواده های معظم شهدا صورت گرفت:
دیدار مدیر کل آموزش و پرورش استان و هیئت همراه با مادر گرانقدر شهید والا مقام رمضان حسنی

مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان و هیئت همراه، با حضور در منزل شهید والا مقام رمضان حسنی با مادر این شهید والا مقام دیدار و گفتگو نمود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان، ابراهیم رفیعی در این دیدار ها ضمن تاکید بر اینکه "برای ما توفیق بزرگی است که برای عرض ارادت خدمت خانواده های محترم شهدای استان برسیم" ابراز داشت:خانواده های معظم شهدا، مایه عزت، آبرو  و سرافرازی ملت ایران هستند و ما همواره به توصیه ها و راهنمایی این عزیزان نیازمندیم.

 وی ضمن اینکه خانواده شهدا با تقدیم فرزندان خود در راه انقلاب و اسلام کار بزرگی را انجام دادند، اعلام داشت : خانواده های معظم شهدا و ایثار گران با تقدیم بهترین عزیزان خود در راه دفاع از آرمان های کشور و مرزهای آن کاری بزرگ و ستودنی انجام دادند که این مهم افتخار بزرگی برای تمام ملت ایران است.

رفیعی در ادامه ضمن آرزوی توفیق و سلامتی برای مادر گرانقدر شهید حسنی ابراز داشت : تا مادامی که فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ما حاکم باشد هیچ قدرتی فکر تجاوز و تعدی به این مرز و بوم را نخواهد کرد.

در پایان این دیدار لوح یادبودی به پاس رشادت های این شهید سرافراز و ادای احترام به مقام شامخ خانواده معظم شهدا توسط مدیر کل آموزش و پرورش استان به خانواده شهید گرانقدر اعطا گردید.

 

گفتنی است ؛ شهید رمضان حسنی در دوم خرداد ماه سال 1344 در یک خانواده ی مذهبی در روستای ینگجه از توابع زنجان به دنیا آمد،پدرش کارگر بوده و دانش آموز متوسطه دوم ،در رشته کشاورزی مشغول به تحصیل بود؛این شهید والا مقام از سوی بسیج در جبهه حق علیه باطل حضور یافت و اول آذر سال ١٣٦٢ در پنجوین عراق بر اثر اصابت ترکش به پا و سر شهید شد و مهمان همیشگی خدا گردید و مزار این شهید والا مقام در زادگاهش واقع است.

 

"شادی روح شهدا صلوات"

 

به اشتراک بگذارید :