11 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ ۰۹:۴۸:۰۰
کد مطلب:  932132
عباسپور در انتخابات انجمن اولیا مربیان در دبیرستان شهید بهشتی منطقه1 اعلام کرد:
مشارکت خانواده ها ,کیفیت تعلیم و تربیت را افزایش می دهد

انتخابات انجمن اولیا و مربیان در دبیرستان شهید بهشتی منطقه1 با حضور مدیرکل انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پروش برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، روز چهارشنبه 10 مهرماه 1398 انتخابات انجمن اولیا و مربیان منطقه 1 با حضور عباسپور مدیرکل انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش، درّی معاون آموزش متوسطه اداره کل, جهانشاهی رئیس اداره آموزش متوسطه دوره دوم اداره کل ,خوشقدم رئیس اداره انجمن اولیا ومربیان اداره کل ,صادق پور مدیر آموزش و پرورش منطقه1، برخی کارکنان اداری و جمع کثیری از اولیا دانش آموزان در سالن اجتماعات دبیرستان شهید بهشتی این منطقه برگزار شد.

عباسپور مدیرکل انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش ضمن ابراز خرسندی از مشارکت شکوهمند اولیا در این انتخابات، از نقش و اهمیت ارتباط خانه و مدرسه گفت و افزود: مشارکت خانواده ها کیفیت تعلیم و تربیت را افزایش می دهد.

صادق پور مدیر آموزش و پرورش منطقه 1 نیز، ضمن تبریک مجدد سال جدید تحصیلی از خانواده های دانش  آموزان و همکارانش به خاطر توجه به اهداف انجمن اولیا و مربیان و برگزاری این انتخابات تشکرکرد.

 

به اشتراک بگذارید :