11 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ ۰۹:۱۴:۲۶
کد مطلب:  932082
مندیپ اوبرایان نماینده جدید یونیسف در ایران از مدرسه استثنایی شهید بهشتی دیدار کرد

مندیپ اوبرایان نماینده جدید یونیسف در ایران , با حضور در مدرسه استثنایی شهید بهشتی منطقه 4 از روند آموزشی،پرورشی و توانبخشی این مدرسه بازدید کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران،خانم مندیپ اوبرایان نماینده جدید یونیسف در ایران , با حضور در مدرسه استثنایی شهید بهشتی منطقه  4 از روند آموزشی،پرورشی و توانبخشی این مدرسه بازدید کرد.

او در نشست صمیمانه ای ضمن ابراز خرسندی از حضور و فعّالیت در ایران،گفت: یونیسف با همکاری دولت و سایر سازمان‌ها برای تحقق اهداف زیر تلاش می‌کند: ارائه تخصص فنی، نمونه‌های موفق در جهان و جدیدترین دانش ‌روز به وزارت آموزش و پرورش با هدف دسترسی بهتر همه کودکان به آموزش رسمی.

در ادامه وی به همکاری با وزارت آموزش و پرورش برای بهبود کیفیت آموزش در مدارس شبانه‌روزی در استان‌های کم‌برخوردار کشور و مدارس استثنایی ، آموزش تخصصی معلمان و کارکنان برای آموزش به روز به دانش آموزان استثنایی با وسایل کمک آموزشی جدید و مناسب و فراگیر سازی آموزش آنها اشاره کرد.

 کریمی رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی نیز به بیان و تشریح برنامه های حوزه آموزش و پرورش کودکان بانیازهای ویژه و زمینه های همکاری یونیسف و آموزش و پرورش در راستای ارتقای کمی و کیفی ارائه خدمات آموزشی ، پرورشی و توان بخشی پرداخت.

در این بازدید ابوالفضل معصومی مدیر آموزش یونیسف ، یگانه فر کارشناس و مدیر بخش ارتباطات صندوق کودکان سازمان ملل متحد ، عزیزی معاون آموزشی و پژوهشی اداره استثنایی،شیرمحمدی کارشناس مشاوره و مددکاری اداره استثنایی نیز حضور داشتند.

 

به اشتراک بگذارید :