12 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ ۰۸:۵۷:۱۷
کد مطلب:  932043
به مناسبت روز جهانی سالمند با همکاری شهرداری منطقه 12 تهران انجام شد؛
تجربه یک روز ورزشی در پارک شهر تهران

اداره بازنشستگی آموزش و پرورش شهر تهران به مناسبت روز جهانی سالمند با همکاری معاونت اجتماعی شهرداری منطقه 12 شهر تهران برگزار کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران, این مراسم مصادف با روز جهانی سالمند و با توجه به نزدیک شدن به روز جهانی معلم برنامه ریزی شد و با هماهنگی های بعمل آمده با ریاست اداره ورزش شهرداری منطقه 12 تهران در محوطه پارک شهر و با حضور پرشور بازنشستگان عزیز آموزش و پرورش شهر تهران برگزار گردید.

این مراسم که از ساعت 9 صبح آغاز گردید شرکت کنندگان ابتدا در رشته های مختلف ورزشی از جمله:تنیس روی میز , شطرنج , والیبال , دارت , تیراندازی , فریز بی , بهکاپ ,بدمینتون و دوچرخه سواری و بازی فکری به ورزش پرداختند و از آنجا که این رشته ها بصورت رقابتی اجراء نشد، بازنشستگان در یک جمع صمیمی و شاد یک روز تفریحی را در قلب پایتخت تجربه نمودند.

در پایان شرکت کنندگان در مسیر خیابان بهشت به پیاده روی پرداختند و با استقرار در جایگاه؛ مراسم اختتامیه پس از پذیرائی با حضور میرزائی ریاست و صدری معاونت اداری اداره بازنشستگی و کولیوند معاونت پرورشی و تربیت بدنی و نورائی معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی منطقه 12 آموزش و پرورش شهر تهران و هم چنین شاهمیر معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 12 شهرداری تهران و هئیت همراه اهداء جوایز به منتخبین؛ انجام شد.

لازم به ذکر است طبق تفاهم بعمل آمده میان میرزائی رئیس اداره بازنشستگی اداره کل و رحیم زاده رئیس اداره ورزش منطقه 12 شهرداری تهران، تصمیم بر آن شد تلاش شود تا برنامه هایی با هدف تحرک بیشتر و شاداب سازی بازنشستگان آموزش و پرورش شهر تهران عملیاتی گردد تا با توجه به نقش ورزش در سلامت سالمندان؛ جامعه بازنشستگان زندگی سالم تر و به دور از دغدغه های درمان را تجربه نمایند.

به اشتراک بگذارید :