3 جمادی‌الثانی 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ ۰۸:۰۷:۱۴
کد مطلب:  931958
پیام مدیرکل آموزش و پرورش گلستان به مناسبت آغاز هفته ناجا

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان به مناسبت آغاز هفته ناجا پیام تبریکی صادر کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش گلستان، صبح امروز شنبه 13 مهرماه 98 احسان گوهری راد مدیرکل آموزش و پرورش گلستان در پیامی، آغاز هفته نیروی انتظامی را به همه کارکنان این نیروی خدوم تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

برادر گرانقدر، سردار روح الامین قاسمی
فرمانده محترم انتظامی استان گلستان
با سلام و احترام
برگ برگ تاریخ کشور عزیزمان مملوّ از دلاوری ها و رشادت هایی است که فرزندان و عاشقان این مرز و بوم خلق کرده‌اند و در این صفحات نام خادمان عرصه اقتدار و امنیت و سبزجامگان نیروی انتظامی با افتخار می درخشد.
تلاش های مخلصانه و مقتدرانه نیروی انتظامی به ویژه در برقراری نظم و امنیت در کشور عزیزمان ستودنی است. نیک می دانیم که پیشرفت، تعالی و توسعه همه جانبه ایران سرافراز، تنها زمانی محقق خواهد شد که بستری امن در جامعه فراهم گردد و این مهم مهیّا نخواهد شد جز با تلاش‌های شبانه‌روزی خادمان نظم و امنیت به ویژه پرسنل شجاع و خدوم نیروی انتظامی.
اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام نیروی انتظامی، فرارسیدن هفته ناجا را به جنابعالی و کلیه زحمت کشان آن نیروی خدوم و پرتلاش تبریک عرض نموده و از زحمات همه شما عزیزان به ویژه در ایجاد محیطی امن و بانشاط برای تحصیل فرزندان این مرز و بوم تشکر نموده و دوام توفیقات شما را ظلّ توجّهات حضرت ولی عصر(عج) از قادر متعال خواستارم.

 

احسان گوهری راد

مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان

Top of Form

 

به اشتراک بگذارید :