18 رجب 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ ۱۴:۵۰:۳۵
کد مطلب:  931085
حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش درسومین نشست شورای پشتیبانی سوادآموزی استان کرمانشاه بیان داشتند
هم‌افزایی در پرتو تعاملات و همکاری مابین ارگان‌ها حصول می‌شود و این مهم باید مد‌نظر شورای آموزش و پرورش و پشتیبانی سوادآموزی قرار گیرد.

سومین نشست شورای پشتیبانی سوادآموزی استان کرمانشاه با حضور وزیر آموزش و پرورش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی به نقل ازاداره روابط عمومی و اطلاع‌رسانی آموزش و پرورش استان کرمانشاه، سومین نشست شورای پشتیبانی سوادآموزی استان با حضور وزیر آموزش و پرورش، استاندار و مدیرکل آموزش و پرورش استان و سایر مسؤولین کشوری و استانی در سالن جلسات تدبیر استانداری کرمانشاه برگزار شد.

وزیر آموزش و پرورش ضمن تقدیر از تمامی دست اندرکاران حوزه سوادآموزی استان بابت عملکرد مطلوب در سطح کشور گفت: هم‌افزایی در پرتو تعاملات و همکاری مابین ارگان‌ها حصول می‌شود و این مهم باید مد‌نظر شورای آموزش و پرورش و پشتیبانی سوادآموزی قرار گیرد.

حاجی میرزایی تصریح کرد: آموزش و پرورش در این برهه نیاز به طراحی الگوهای خلاق و متنوع دارد که قادر باشد رویکرد تحول از علم‌آموزی به مهارت‌آموزی ایجاد و به حضور در عرصه سازندگی مبدل گردد.

گفتنی است، حوزه معاونت سوادآموزی استان سال گذشته در شاخص‌های تحقق حجم، آموزش عملی نماز(کلید بهشت)، مسؤولیت پذیری آموزش و پرورش، مدیریت، خلاقیت و ابتکارات، تبلیغ و ترویج، یادگیری محلی، حلقه‌های کتاب و کتاب‌خوانی و آموزش پایه رایانه رتبه اول کشوری را کسب نموده است.

به اشتراک بگذارید :