23 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۳ ۱۱:۴۹:۰۶
کد مطلب:  DmrngyPn
مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان :
برای اولین بار « خانه ی کتاب معلّمان مؤلّف خوزستانی» راه اندازی می شود

مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان از راه اندازی نمایشگاه دائمی با عنوان « خانه ی کتاب معلّمان مؤلّف خوزستانی» جهت معرّفی آثار و تألیفات کتاب معلّمان مؤلّف خوزستانی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان خوزستان

  مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان از راه اندازی نمایشگاه دائمی با عنوان « خانه ی کتاب معلّمان مؤلّف خوزستانی » جهت  معرّفی آثار و تألیفات کتاب معلّمان مؤلّف خوزستانی خبر داد.

محمد تقی زاده با اشاره به برگزاری نمایشگاه معرّفی آثار وتألیفات همکاران فرهنگی در هفته معلم امسال، گفت : آثار معلمان مؤلّف خوزستانی در هفته ی بزرگداشت مقام معلم درقالب نمایشگاهی به علاقمندان حوزه ی کتاب و کتابخوانی ارائه  می شود و فرهنگیان جهت تحویل تألیفات تا 5/2/95 فرصت دارند کتاب های خود را به معاونت پرورشی منطقه یا ناحیه خود تحویل نمایند لذا با یک کار ابتکاری تصمیم گرفته شد تا فضایی جهت راه اندازی نمایشگاه دائمی با عنوان «خانه ی کتاب معلّمان مؤلّف خوزستانی» در اداره کل آموزش وپرورش خوزستان درنظرگرفته شود تا همکاران فرهنگی بتوانند به معرّفی و ارائه ی آثار و تألیفات خود بپردازند.

محمد تقی زاده هدف از این کار  را تشویق معلمان خوزستانی  به تألیف کتاب و حوزه ی نشر و

تکریم و قدردانی از زحمات اقشار فرهنگی عنوان کرد و اظهارداشت: این نمایشگاه دائمی برای اولین بار در کشور توسط آموزش وپرورش خوزستان صورت می گیرد.

به اشتراک بگذارید :