17 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ ۱۳:۵۷:۱۹
کد مطلب:  930966
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) فارس در آیین استانی شور عاطفه خبر داد:
شناسایی بیش از 50 هزار دانش‌آموز نیازمند در فارس

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) فارس، تعداد دانش‌آموزان نیازمند تحت پوشش کمیته امداد را 25 هزار نفر برشمرد و افزود: علاوه بر این 25 هزار دانش‌آموز نیازمند نیز درفارس شناسایی شده که تحت پوشش کمیته نیستند ولی زیر چتر حمایتی کمک‌های مردمی قرا ر می‎گیرند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، عبدالرضا قاسم پور در آیین استانی شور عاطفه ها که به همت کمیته امداد امام خمینی (ره)، صدا و سیما و اداره کل آموزش و پرورش استان، در دبیرستان دخترانه مجتمع علوم پزشکی آموزش و پرورش ناحیه 2 شیراز برگزار شد، گفت : کمک‌های جمع شده در مدارس توسط اولیا و دانش‌آموزان در سال گذشته بیش از 4 میلیارد و 400 میلیون تومان بود و پیش‌بینی می‌شود امسال بیش از 7 میلیارد تومان در مدارس استان جمع‌آوری شود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) فارس ادامه داد: در بیش از 5 هزار مدرسه در تمامی استان امروز شور عاطفه برگزار می‌شود و آنچه که ما از سراسر استان بررسی کردیم اسقبال خوب اولیا و دانش‌اموزان از این مراسم بوده است که انشاءالله با جمع‌آوری کمک‌ها در کوتاه‌ترین زمان ممکن همه این هدایای نقدی و غیر نقدی را به دست دانش‌اموزان نیازمند خواهیم رساند.

شورعاطفه‌ها امروز چهارشنبه ۱۰ مهرماه همزمان با سراسر کشور در بیش از 5 هزار مدرسه سراسر فارس برگزار شد و در شیراز به صورت پایلوت در مجتمع علوم پزشکی شیراز برگزار و در این مراسم دانش‌آموزان و مسوولان با بازکردن تابلو آرزوها و اهدا پاکت، هدایای خود را به همکلاسی‌های نیازمند خود اهدا کردند.

همچنین در این مراسم به همت دو تن از اولیا مجتمع آموزشی علوم پزشکی شیراز یک باب منزل مسکونی به یکی از دانش‌آموزان نیازمند شیراز اهدا شد.

به اشتراک بگذارید :