8 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ ۰۸:۴۰:۰۵
کد مطلب:  930444
مدیرکل ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات وزارت آموزش و پرورش :
افزایش اثر بخشی نظام رسیدگی به تخلفات اداری در دستور کار قرار دارد

مدیرکل ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات وزارت آموزش و پرورش گفت: افزایش اثر بخشی نظام رسیدگی به تخلفات اداری در دستور کار قرار دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، چهاردهمین گردهمایی اعضای هیئت های بدوی و تجدید نظر رسیدگی به تخلفات اداری سراسر کشور صبح امروز در محل باشگاه فرهنگیان ارومیه آغاز شد.

زهرا مظفر، مدیرکل ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات وزارت آموزش و پرورش در این گردهمایی اظهار داشت: صداقت، صراحت، صمیمیت و سرعت چهار کلید واژه حوزه ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات وزارت آموزش و پرورش است.

وی با بیان اینکه آگاهی، پیشگیری و بهبود عملکرد باید در اولویت قرار گیرد؛ خاطر نشان کرد: جایگاه ارزیابی و نظارت بر نیروی انسانی بسیار حساس است.

مظفر ادامه داد: شناسایی مهمترین گلوگاه های فساد اداری در راستای صیانت از حقوق مردم در دستور کار قرار دارد.

مدیرکل ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات وزارت آموزش و پرورش افزود: بازرسان ویژه در سطح ملی و استانی موارد گلوگاه های فساد اداری را ارزیابی خواهند نمود.

وی بیان کرد: در سالهای اخیر، افزایش اثر بخشی نظام رسیدگی به تخلفات اداری را شاهد هستیم.

این مقام مسئول با بیان اینکه موضوع ثبت نام مدارس همواره مورد توجه حوزه رسیدگی به شکایات می باشد؛ گفت: کیفیت برنامه های فوق برنامه در مدارس که بابت آن شهریه دریافت می شود، باید ارزیابی شود.

به اشتراک بگذارید :