11 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ ۱۶:۴۷:۵۲
کد مطلب:  930291
درراستای ارج نهادن به جان فشانی های آتش نشانان در ایام گرامی داشت روز آتش نشانی؛
مدیرآموزش و پرورش منطقه18 با مسئولین ایستگاه شماره 62 آتش نشانی دیدارکرد

به مناسبت هفته آتش نشانی و ایمنی، عطاءاله فروتن مدیرآموزش و پرورش منطقه به همراه علیخانی مسئول ارزیابی عملکرد، هدایتی کارشناس مسئول فنی حرفه ای و کاردانش و افراشی کارشناس اطلاع رسانی با حضور در ایستگاه شماره 62 آتش نشانی، این روز را به آتش نشانان فداکار تبریک گفتند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، در این دیدار صمیمانه فروتن مدیرآموزش و پرورش منطقه18، این روز را یادآور حماسه آفرینی ها و از خود گذشتگی های‌ آتشنشانان وطن اسلامی در عرصه دفاع مقدس عنوان نمود و گفت: هر شغلی سختی ها و لذت های خاص خود را دارد، اما برخی مشاغل بسیار خاص ترند و آتش نشانی یکی از آنهاست که وظیفه را با عشق می آمیزند.

فروتن ضمن اشاره به رشته "ایمنی و آتش‌نشانی" که برای اولین بار در آموزش و پرورش منطقه18 اجرا گردید عنوان کرد: هدف از اجرای رشته "ایمنی و آتش‌نشانی" مهارت آموزی و بالابردن سطح آگاهی عموم مردم نسبت به مسائل ایمنی می باشد.

وی افزود: در سال تحصیلی 97-96، این رشته برای هجده دانش آموز پایه ی دهم و سپری کردن مراحل گزینش توسط آموزش و پرورش منطقه18 کلید خورد و در سال 98-97 نیز در پایه دهم و یازدهم برای 19 دانش آموز اجرایی گردید.

در این دیدار، مرادی مدیر آموزش برون سازمانی آتش نشانی شهر تهران ضمن تبریک به مناسبت هفته آتش نشانی به همکاران آتش نشان، درخصوص رشته "ایمنی و آتش‌نشانی" خاطرنشان نمود: دوسال از آموزش آتش نشانی پایه ی دهم و یازدهم سپری گشته و سومین سال آموزش برای پایه ی دوازدهم، درهنرستان کاردانش غیاثی منطقه18 آغاز و درحال اجرا می باشد.

 

 

به اشتراک بگذارید :