17 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ ۱۱:۵۷:۲۷
کد مطلب:  930028
رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش‌وپرورش فارس تأکید کرد:
مأموریت انجمن اولیا و مربیان و سازمان دانش‌آموزی رشد خانواده‌ها و رسیدن به یک جامعه ایده‌آل است

رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش‌وپرورش فارس گفت: فعالیت‌های این انجمن برای اولیا ،هم‌راستا با فعالیت و مأموریت سازمان دانش‌آموزی برای رسیدن به یک جامعه ایده‌آل و رشد خانواده‌ها است.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش‌وپرورش فارس، سعید مهبودی در نخستین نشست مشترک مسئولان سازمان دانش‌آموزی و انجمن اولیا و مربیان ادارات آموزش‌وپرورش سراسر فارس در باشگاه فرهنگیان شیراز، گفت: فعالیت‌های این انجمن برای اولیا ،هم‌راستا با فعالیت و مأموریت سازمان دانش‌آموزی برای رسیدن به یک جامعه ایده‌آل است.

رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش‌وپرورش فارس ،افزود: امروز مدیریت در کشور نیازمند ایجاد هم‌افزایی در بخش‌های مختلف است که نخستین گردهمایی این انجمن و مسئولان سازمان دانش‌آموزی در فارس گامی نو در این راستا است.

وی واقعه عاشورا و رفتار اهل‌بیت علیهم‌السلام در آن حادثه را مملو از درس ایثار، گذشت و محبت برشمرد و افزود: این درس‌ها درواقع همان چیزی است ما در زندگی برای رسیدن به جامعه ایده‌آل برای آن تلاش می‌کنیم.

مهبودی اظهار داشت: در الگوی عملی و اجرایی از زمان حرکت امام حسین (ع) تا شهادت ایشان همه درس مدیریتی است ایثار، بخشش، صبوری، بزرگی این‌ها همه لازمه مدیریت است.

رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش‌وپرورش فارس ،سازمان دانش‌آموزی استان را یک الگو برای همه کشور دانست و افزود: مدیریت علمی، اندیشه‌ورز و تعاملی سازمان دانش‌آموزی فارس همراه با تیم مجرب آن‌ها، توانسته یک مدیریت سیستمی و بهینه را در اجرای برنامه‌ها ایجاد نماید.

وی افزود: در مدیریت سیستمی خیانت و تخریب معنا ندارد و در این مدیریت نیروها با همفکری هم یک هدف را تعریف می‌کنند و پیش می‌برند و سازمان دانش‌آموزی نمونه کامل این مدیریت است.

مهبودی گفت: دنیای پیشرفته به دنبال هم‌افزایی دررسیدن به اهداف خود است و ما برای ایجاد این هم‌افزایی وارد میدان شدیم تا با همکاری هم به اهداف خود برسیم و امید داریم که سایر بخش‌ها نیز از این ظرفیت استفاده کنند.

رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش‌وپرورش فارس تأکید کرد: خانواده کانون تحول است و هر جامعه‌ای که پیشرفت کرده یک خانواده هوشمند و مسئولیت‌پذیر داشته ،خانواده وقتی قوی شد جامعه‌ای قوی ایجاد می‌شود.

مهبودی با ابراز امیدواری از اینکه این حرکت زمینه‌ساز ایجاد یک پویایی درزمینه خانواده در سراسر استان باشد ،گفت: قطعاً با این وفاق و همدلی می‌توانیم شاهد پیشرفت خانواده در استان باشیم چراکه تربیت اجتماعی سازمان دانش‌آموزی در کنار فعالیت‌های ما در انجمن و برای خانواده‌ها در کنار هم نتایج مطلوب می‌دهد.

به اشتراک بگذارید :