17 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ ۱۳:۵۶:۴۴
کد مطلب:  929480
مدیرکل آموزش‌وپرورش فارس در جمع اعضای شورای اداری آموزش و پرورش کازرون:
با برنامه‌ریزی مطلوب مانع اتلاف وقت و انرژی کارکنان شویم /لزوم اخلاق‌مداری و رعایت حرمت ارباب‌رجوع

مدیرکل آموزش‌وپرورش فارس گفت: باید با در نظر گرفتن شرایط زمانی و مکانی، برنامه‌ریزی لازم جهت دستیابی به اهداف موردنظر در حوزه آموزش‌وپرورش انجام داد تا از اتلاف وقت و انرژی کارکنان جلوگیری شود.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش‌وپرورش فارس، دکتر علی عسکر نجفی در سفر به شهرستان کازرون، در جمع اعضای شورای اداری آموزش‌وپرورش این شهرستان ، با تأکید بر بهبود بخشیدن روابط بین همکاران اداری و لزوم  هم‌افزایی و همدلی  کارکنان گفت : لازم است  جو بسیار صمیمی و عاطفی بین همکاران اداری برقرار شود  و همه همدیگر را مانند  یک خانواده بدانند و حس صمیمی در وجود مجموعه دمیده شود .

مدیرکل آموزش‌وپرورش فارس با تأکید بر لزوم برنامه محور در کار اداری، گفت : باید با در نظر گرفتن شرایط زمانی و مکانی، برنامه‌ریزی لازم جهت دستیابی به اهداف موردنظر در حوزه آموزش‌وپرورش انجام داد.

وی با تأکید بر پرهیز از روزمرگی ، گفت : با برنامه‌ریزی مطلوب توسط مدیران ،می‌توان از اتلاف وقت و انرژی کارکنان جلوگیری کرد.

نجفی با اشاره به لزوم بهنگام سازی دانش و توان نیروی انسانی در تمامی حوزه‌های اداری ، گفت :  باید با عشق و علاقه در همه حوزه‌های کاری احساس مسئولیت کنیم و خود را در یک سیستم واحد بدانیم به‌نحوی‌که از تأثیر کارکرد دیگران در سایر بخش‌ها نیز آگاه باشیم.

مدیرکل آموزش‌وپرورش فارس تکریم ارباب‌رجوع در سیستم اداری را اصل و اساس کار دانست و گفت : همه ما  ملزم به ارائه خدمات به بهترین نحو به مردم هستیم  و در این امر اخلاق‌مداری و رعایت حرمت ارباب‌رجوع بسیار مهم است .

دراین سفر یک روزه آقایان حیدری و بانشی معاونین پشتیبانی و پرورشی اداره کل، منصوری رییس دفتر مدیرکل و میزرایی و شعبانی روسای ادارات بازرسی و روابط عمومی اداره کل اموزش و پرورش فارس،  مدیرکل را همراهی کردند.

به اشتراک بگذارید :