11 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ ۱۳:۴۷:۱۴
کد مطلب:  929474
علیرضا کاظمی در مراسم بهار دانش و انضباط ترافیک در منطقه 19 تهران:
دانش‌آموزان همیار پلیس به ارتقای سطح ایمنی و انضباط کشور کمک می‌کنند

کاظمی : امروز باید به پلیس قول دهیم که خود قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را در خیابان‌ها و جاده‌ها رعایت کنیم.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش شهر تهران, معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش حرف دانش‌آموزان همیار پلیس را در نهادینه‌سازی انضباط ترافیک در ابتدای سال تحصیلی اثرگذار دانست.

علیرضا کاظمی در مراسم بهار دانش و انضباط ترافیک که صبح امروز در دبستان دخترانه جوادالائمه منطقه ۱۹برگزار شد، گفت: «یکی از کارهایی که باید در مدرسه یاد بگیریم مهارت‌های اجتماعی است. یکی از مهم‌ترین این مهارت‌ها این است که نظم و انضباط ترافیکی را برای سلامت خود و خانواده رعایت کنیم.

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش افزود: «امروز باید به پلیس قول دهیم که خود قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را در خیابان‌ها و جاده‌ها رعایت کنیم.

کاظمی ادامه داد: «باید به دیگران نیز قوانین را تذکر دهیم تا آنان نیز قوانین را رعایت کنند. مطمین هستم این اقدام فرهنگی پلیس راهور کشور یکی از مهم‌ترین برنامه‌های فرهنگی است که به ارتقای سطح ایمنی و انضباط کشور کمک می‌کند.

او گفت: «دانش‌آموزان همیار پلیس رانندگان آینده خیابان‌های ما هستند. آنان امروز کسانی هستند که حرف‌شان در نهادینه‌سازی انضباط ترافیک در ابتدای سال تحصیلی اثرگذارتر است.

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش به شعار امسال بهار دانش و انضباط ترافیک اشاره کرد و ادامه داد: «دانش‌آموزان در سراسر کشور در اولین روزهای سال تحصیلی قول می‌دهند نظم را در ترافیک شهر و تردد از خیابان‌ها رعایت کنند. این بهترین امر به معروف و نهی از منکر در کشور و بهترین اقدام برای نهادینه‌سازی یک مهارت مهم اجتماعی است.

به اشتراک بگذارید :