13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ ۰۸:۴۷:۰۵
کد مطلب:  929108
معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش‌وپرورش استثنایی کشور از مدارس استثنایی شیراز بازدید کرد

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش‌وپرورش استثنایی کشور گفت: داشتن برنامه عملیاتی و آموزش و افزایش مهارت منابع انسانی در پیشبرد و دستیابی به اهداف در مدارس استثنایی کارساز است .

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش‌وپرورش فارس، دکتر مجید قدمی در سفر به استان فارس، ضمن بازدید از مدارس استثنایی شهر شیراز، در مراسم آغاز سال تحصیلی مدرسه استثنایی امام حسن مجتبی(ع) این شهر شرکت کرد.

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش‌وپرورش استثنایی کشور در جمع والدین و مربیان و دانش آموزان این آموزشگاه ، ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی و گرامیداشت هفته دفاع مقدس، گفت: سند تحول بنیادین آموزش‌وپرورش یک هویت واحد و یکپارچه‌ای را برای یادگیرنده تدوین کرده است .

وی تعیین جهت‌گیری‌های اصلی را از مبانی حوزه کاری خود عنوان کرد و افزود: داشتن برنامه عملیاتی و آموزش و افزایش مهارت منابع انسانی در پیشبرد و دستیابی به اهداف در مدارس استثنایی کارساز است .

سرپرست معاونت آموزش ابتدایی اداره کل آموزش‌وپرورش فارس نیز هم‌زمان با آغاز سال تحصیلی ضمن بازدید از مدارس استثنایی خجسته و  نصر پسران در شیراز،  حضور در مدارس استثنایی را مایه برکت دانست و گفت: خلاقیت‌های متنوع در مدارس استثنایی ستودنی است.

محمد فیاض پور گفت: در آموزش‌وپرورش همه یک هدف مشترک را دنبال می‌کنیم ،با این تفاوت که در آموزش‌وپرورش استثنایی کار پیچیده‌تر و سخت‌تر نسبت به مدارس عادی است، چون فعالیت‌های فردی بیشتری دیده می‌شود.

رئیس اداره آموزش‌وپرورش استثنایی فارس نیز ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، آسایش و امنیت امروز کشور  را حاصل خون شهدای دوران دفاع مقدس و از برجسته‌ترین افتخارات ملت ایران دانست.

بهشتی پور بابیان اینکه؛ رفع مشکلات و پیشرفت علمی در رابطه نزدیک ‌بین خانواده‌ها و دانش‌آموز و معلم است، گفت:  پویا و شاداب بودن مدارس در اولویت برنامه‌ها  ما در استان فارس قرار دارد

به اشتراک بگذارید :