19 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ ۱۵:۴۸:۱۲
کد مطلب:  928275
کریمی معاون پرورشی و فرهنگی شهر تهران اعلام کرد:
حضور مسئولین آموزش و پرورش شهر تهران درمراسم عطرافشانی و میهمانی لاله ها

براساس این گزارش بعد از مراسم آغازین در سالن دعای ندبه حضار بر مزار شهدا گرد آمده و با گل باران و پخش عطر و شیرینی یاد و نام این عزیزان را در کنار خانواده شهدا گرامی داشتند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، مسئولین آموزش و پرورش با حضور در مراسم میهمانی لاله مزار شهدای گلگون انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در بهشت زهرا(س) را عطرافشانی کردند.
در این مراسم که با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی، خانواده شهدا و ایثارگران و جمعی از مسئولین لشکری و کشوری حضور داشتند، شورای معاونان مناطق و معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهر تهران پا به پای دیگر میهمانان بر مزار شهدا گل افشانی و عطرافشانی نمودند.
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهر تهران در این باره گفت: مراسم «میهمانی لاله‌ها» عطرافشانی و گل‌باران مزار مطهر شهدا عصر روز پنجشنبه ۴ مهرماه با قرائت پیام مقام معظم رهبری توسط حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محمدعلی شهیدی نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و در حضور جمعی از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و مسئولان در گلزار شهدای بهشت‌زهرا(س) تهران برگزار شد.
عبدالرسول کریمی هم چنین افزود: آموزش و پرورش شهر تهران یکی از والاترین اهداف خود را ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت و شهادت دانسته و با برگزاری فعالیت های متعددی در این خصوص اهتمام دارد. برگزاری همایش های طعم جبهه در تابستان و برگزاری یادواره و کنگره شهدا در طول سال تحصیلی، حضور در اردوهای راهیان نور غرب و جنوب کشور، سرگذشت پژوهی و حضور در جمع خانواده شهدا از جمله این برنامه ها می باشد. 
براساس این گزارش بعد از مراسم آغازین در سالن دعای ندبه حضار بر مزار شهدا گرد آمده و با گل باران و پخش عطر و شیرینی یاد و نام این عزیزان را در کنار خانواده شهدا گرامی داشتند.. 

 

به اشتراک بگذارید :