20 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ ۱۱:۱۵:۲۱
کد مطلب:  927986
عبدالرضا فولادوند در صبحگاه بسیج فرهنگیان شهر تهران بیان نمود.
شهدا هستی شان را با خدا معامله کردند

صبحگاه مشترک کانون های بسیج فرهنگیان شهر تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران؛ فولادوند با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و دفاع مقدس و شهدای مدافعین حرم که از همه هستی خود عبور کردند تا از اسلام و ایران پاسداری کنند اظهارداشت: شهدا هستی شان را با خدا معامله کردند.

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران افزود: شهدای گرانقدر در بازاری که خریدارش خدا بود، همه وجود را عرصه کردند.

وی با اشاره به اینکه امام راحل روح دوباره به تمدن اسلامی بخشید ابراز امیدواری کرد تا در راه شهدا، استوار و راست قامت بمانیم.

فولادوند افزود: بی شک در تاریخ ایران؛ حکومت ها از بدو تاسیس تا انقراض دچار ضعف شده اند ولی خون شهیدان و پیروی از آرمان های امام عزیز؛ جمهوری اسلامی را توانمند کرده است.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد: با پیشرفت در سایه منویات مقام معظم رهبری؛ نسل جدید با فراز و فرودهای انقلاب بیش از پیش آشنا شوند و اضافه کرد: آموزش و پرورش تکلیف خود می داند دانش آموزان را با زوایایی که هنوز ظاهر نشده است؛ در راستای توسعه ارزشهای اسلامی آشنا کند.

گفتنی است کمری زاده فرمانده بسیج فرهنگیان و دانش آموزی تهران بزرگ نیز ، در این مراسم اظهارداشت: فرهنگیان بزرگوار با فعل و قول خود؛ راه جهاد و شهادت را برای فرزندان این مرز و بوم باز کردند.

وی افزود: ادامه حرکت در مسیر انقلاب؛ مرهون راهنمایی معلمان است. ما هر چه داریم از امام راحل و شهدای گرانقدر انقلاب است.

فرمانده بسیج فرهنگیان و دانش آموزی تهران بزرگ با اشاره به  ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و در آستانه اربعین حسینی؛ ابراز امیدواری نمود تا رزمایش اربعین زمینه ساز ظهور حضرت صاحب الزمان (عج) را فراهم آورد 

در این مراسم پیکر یکی از شهدای گمنام هشت سال دفاع مقدس تشیع شد.

 

به اشتراک بگذارید :