15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ ۱۰:۲۳:۱۰
کد مطلب:  927937
سردار یزدی در صبحگاه بسیج فرهنگیان شهر تهران بیان نمود.
موتور محرکه امید را در مدارس تقویت کنید

صبحگاه مشترک کانون های بسیج فرهنگیان شهر تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران؛ سردار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه حضرت محمد رسول‌الله(ص) تهران بزرگ در صبحگاه بسیج فرهنگیان شهر تهران با گرامی داشت هفته دفاع مقدس، اظهارداشت: در اولین برخورد با شهدا چیزی که به ذهن متبادر می شود اخلاق، ادب و مقاومت شهیدانمان است و آنچه که امروز عزت و افتخار ماست؛ از تلاش و ایثارگری های شهیدانمان می باشد.

وی افزود: دنیا آرزو دارد که چند شهید مانند شهدای ما می داشت؛ باید قدر آنچه داریم را بدانیم. امروز ما نیازمند خودباوری هستیم.

سردار یزدی با اشاره به اینکه، امام راحل سالیان سال در میان جوانان خودباوری را تبلیغ و ارایه کردند اضافه کرد: جوانان ما امروز می بایست بدانند شرایط گذشته چه بوده و امروز چه می باشد.

فرمانده سپاه حضرت محمد رسول‌الله(ص) تهران بزرگ ادامه داد: امروز نیاز داریم با امید به آینده دانش آموزان باور کنند آنچه که باید بسازند را طراحی کرده و بسازند.

وی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب گفت: رهبری با تجلیل از 40 سال گذشته انقلاب، اینده نظام مقدس جمهوری اسلامی را طراحی کردند .

سردار یزدی با بیان اینکه؛ این اقتدار ما و سربلندی نظام ماست که جهانخواران در مقابل ما به زانو درآمده اند و این امر حاصل صبوری خانواده های شهداست.

وی با تاکید بر ایجاد بازدارندگی در مقابل دشمنان افزود: بعد از 40 سال دنیا در مقابل فرزندان این ملت بدنبال بازدارندگی است و آرزو می کند شاید بتواند جلوی پیشرفت انقلاب را بگیرد. دشمن دنبال متوقف کردن نظام است و این عزت و افتخار ماست که دشمنان امروز نگران هستند که در منطقه تلاش های آنها؛ نقش بر آب می شود.

فرمانده سپاه حضرت محمد رسول‌الله(ص) تهران بزرگ ادامه داد: زیباترین هدیه معلمان به دانش آموزان این است که از راهی که شهدا طی کرده اند با در صحنه  بودن و درک شرایط و مقاومت، پاسداری کنند

وی اتحاد را تنها مسیر موفقیت کشور دانست و ابراز داشت: فرزندانمان باید میوه مقاومت 40 ساله را لمس کنند و برای آنها تبیین کرد که با امید به آینده و اعتماد به وعده الهی، هشت سال ایستادگی کردیم و دشمن را به زانو درآوردیم.

سردار یزدی اطاعت از رهبری و حرکت زیر پرچم انقلاب را نسخه شفابخش وضعیت موجود قلمداد نمود و گفت: با پیروی از شهدا بتوانیم طمع دشمنان را از بین ببریم و آنها را در مقابل مردم و نظام مایوس کنیم.

در این مراسم پیکر مطهر یکی از شهدای گمنام هشت سال دفاع مقدس تشیع شد.

 

به اشتراک بگذارید :